Список форумов Загальна категорія Підвищення пенсій Повышение шахтерской пенсии с 1.04.2012

Повышение шахтерской пенсии с 1.04.2012

(планові та акційні)
Valeriy гость

Сообщения: 6
Откуда: Кривой Рог
Везде писали что с 1апреля минимальная пенсия шахтера будет 2514гр. Я на пенсии с 2006года.Сегодня перечисли пенсию а там 1650гр. Где же повышение?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Valeriy писал(а):
Я на пенсии с 2006года.Сегодня перечисли пенсию а там 1650гр. Где же повышение?

У Вас есть 15 лет подземного стажа? Сколько была пенсия до апреля?

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Valeriy писал(а):
с 1апреля минимальная пенсия шахтера будет 2514гр

Это если Вы получаете пенсию по ЗУ N 345-VI "Про підвищення престижності шахтарської праці"
Стаття 8. Особливості пенсійного забезпечення

Мінімальний розмір пенсії шахтарям, які відпрацювали на підземних роботах не менш як 15 років для чоловіків та 7,5 років для жінок за списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників ( 36-2003-п ), затвердженим Кабінетом Міністрів України, встановлюється незалежно від місця останньої роботи, у розмірі 80 відсотків середньої заробітної плати шахтаря, але не менш як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Для обчислення розміру пенсій за віком за кожний повний рік стажу роботи на підземних роботах до страхового стажу додатково зараховується по одному року.

Прожиткового мінімум, встановлений для осіб, які втратили працездатність, з 1 квітня – 838 гр.
838 х 3 = 2514 грн.
Moderator

Valeriy гость

Сообщения: 6
Откуда: Кривой Рог
У меня 11лет подземного.по болезни общего заболевания вышел на поверхность.Спасибо я вспомнил про этот закон,просто оговорки небыло.Тему можно закрывать.


Вернуться в Підвищення пенсій

cron