Список форумов Загальна категорія Законопроекти Законопроект 9127 на замену 7562

Законопроект 9127 на замену 7562

Обговорення законопроектів та постанов уряду
Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Al418 писал(а):
mekena писал(а):
Al418 писал(а):
Пункт 4 Прикінцевих положень видалити.

Где это написано???
Проект Закону

Проект закону вноситься опозицією - народними депутатами України А. С. Матвієнко, П. І. Жебрівським, тобто необхідної кількості голосів не набере.
Тепер є так, все так не буде !

Лука19

Почитал нововведения Кивалова по Верховному Суду и призадумался. Это и по решениям судов по нашим пенсиям коснется стопудово. Из за неодинакового принятия решений судами по пенсиям примет Верховный суд постанову про "правильное толкование" и суды поотменяют все решения на "правильные". Тогда у всех будут правильные и одинаковые пенсии.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3873
Откуда: Запоріжжя
Лука19 писал(а):
Почитал нововведения Кивалова по Верховному Суду

Ссылку дайте :yes:
Moderator

Лука19

dog-fox писал(а):
Лука19 писал(а):
Почитал нововведения Кивалова по Верховному Суду

Ссылку дайте :yes:


http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/web ... 9151&skl=7

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3873
Откуда: Запоріжжя
Лука19
Спасибо. Но есть оттдельная тема по законопроекту 9151
Законопроект 9151
Moderator

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
НОВА РЕДАКЦІЯ ЗП № 9127
http://alder.pp.ua/2011/10/9127.html#more

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
После того, как власть внесла в законопроект №9127, отменяющий льготы ряду граждан, поправки, документ стал хуже, чем был.
развязывает полностью руки действующему Кабмину и Президенту по уничтожению всех льгот, поскольку ссылки идут на несуществующий закон, которого нет в природе, который потом якобы урегулирует все вопросы по предоставлению льгот", – сообщил парламентарий.

Депутат: Законопроект о льготах стал хуже, чем был

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Парламент рассмотрит в целом законопроект об исполнении решений судов только после согласования со всеми сторонами. Об этом, как передает корреспондент ForUm’а, после Согласительного совета заявил спикер ВР Владимир Литвин.


Литвин подчеркнул, что законопроект будет рассмотрен после завершения переговоров между правительством и общественными организациями.

В Раде решили отложить льготный законопроект
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Украинское правительство разработало законопроект, в соответствии с которым решения судов относительно социальных выплат гражданам и пересчета пенсий фактически могут не выполняться. Об этом РБК-Украина сообщил народный депутат от БЮТБ Андрей Павловский.

"Если законопроект №9127 ограничивает социальные выплаты, пенсии 16 категориям граждан, приостанавливает или ограничивает в размерах социальные выплаты в действующих законах о социальной защите, то закон №9400 направлен на то, чтобы сделать необязательным выполнение судебных решений как раз по этим социальным выплатам. То есть, там так сформулировано... что решения судов относительно социальных выплат, пересчета пенсий "выполняются немедленно". Правительство (Николая) Азарова слово "немедленно" изъяло и выходит так, что его можно выполнять сразу, а можно выполнять через год, через два, когда инфляция съест все надбавки", - сказал Павловский.

БЮТБ: Кабмин разработал законопроект, согласно которому решения судов относительно соцвыплат фактически могут не выполняться
РБК-Украина, 07.12.2011, Киев, 13:16


Законопроект № 9400
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):

Павловский плохо следит за базаром.Уже принят ВР похожий закон,о внесении изменений в ст.183-2(автор з/п Кивалов)-которым разрешено
не только немедленно не исполнять решения в пользу пенсионеров,но и немедленно исполнять решения в пользу ПФУ :mda:

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3873
Откуда: Запоріжжя
Цензор.НЕТ писал(а):
«Чиновники и депутаты большинства настаивают на рассмотрении печально известного законопроекта № 9127 «О государственных гарантиях выполнения судебных решений» на следующей пленарной неделе с 10 по 13 апреля», - сказал Н.Томенко
Moderator

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Завтра (24 травня) у Верховній Раді України відбудеться розгляд проекту Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень (№9127, друге читання)
http://static.rada.gov.ua/zakon/new/AWT/DR240512.htm

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Розглядаємо питання включення до порядку денного сесії проекту Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень (друге читання) (реєстраційний номер 9127). Будемо обговорювати?



КАРМАЗІН Ю.А. Да. Друге читання, Адам Іванович!



ГОЛОВУЮЧИЙ. Справа в тому, шановні колеги, я поясню ситуацію. Друге читання зазвичай включається автоматично до порядку денного сесії, так передбачено в Регламенті. Але коли ми затверджували порядок денний сесії, коли ми затверджували порядок денний сесії на десяту сесію, ми свідомо не включили цей законопроект до переліку законопроектів, які готові, виходячи з того, що ви знаєте, що у Прикінцевих положеннях цього законопроекту були зміни до двох десятків законів, що стосувалися соціальних пільг.

Оскільки зараз комітет пропонує, оскільки зараз комітет пропонує розглянути тільки першу частину цього законопроекту, тобто суть зводиться до того, що рішення судів треба виконувати. А Прикінцеві положення, які уже врегульовані і рішенням Конституційного Суду, двома рішеннями Конституційного Суду, і врегульовані законами про державний бюджет, із цього другого читання випадуть. Ось тому треба його включити і в такому ключі, коли включимо, будемо розглядати. Ще раз наголошую, без Прикінцевих положень, а чисто технічні про те, що рішення судів треба виконувати. Правильно я сказав?

Так, я ставлю на голосування пропозицію включити до порядку денного сесії законопроект …



ГОЛОС ІЗ ЗАЛУ. (Не чути)



ГОЛОВУЮЧИЙ. Я запитав, чи буде обговорення, ви мовчали. Запишіться. Не спіть. Я ж не винен, що ви спите. Так, будь ласка, Стешенко. Підготуватись Лещенко.



11:08:49

СТЕШЕНКО О.М.

Олені Юріївні Шустік прошу передати слово.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Шустік, будь ласка.



11:09:08

ШУСТІК О.Ю.

Олена Шустік, фракція "БЮТ – "Батьківщина". Шановні колеги, фракція "БЮТ – "Батьківщина" закликає вас не повертати сумнозвісний і нашумілий законопроект про гарантії держави щодо виконання судових рішень до сесійної зали. Тому що фактично перша частина, про яку сказав Адам Іванович, вона насправді не дає підстав для 100-відсоткового виконання судових рішень. Ті механізми, які там закладені, просто не дозволять цього зробити.

Але нинішня влада працює за девізом: "Бачу ціль – не бачу перешкод". Не так давно колишнім військовослужбовцям, чорнобильцям, дітям війни влада обіцяла не чіпати соціальних гарантій, гарантій, які ви обіцяли і які вас привели до влади. Насправді ж законопроект, який підготовлено до другого читання, жорсткіший і ще гірший ніж попередній його варіант.

Перше. Рішення судів про стягнення коштів на користь людей в кращому випадку почнуть виконуватись з січня 2013 року. Бо набрання чинності законом прив’язують до ще неіснуючого закону щодо оптимізації розміру державних соціальних гарантій з урахуванням доходів державного бюджету, але не раніше 1 січня 2013 року.

Друге. Поки не буде закону про оптимізацію розмір всіх соціальних гарантій і порядок їх виплат все одно встановлюватиме Кабмін в межах видатків державного бюджету. За умови постійно дефіциту бюджету саме для громадян України можна собі уявити розміри цих виплат. Проти чого боролися, на те і напоролися.

І третє. Людям встановлять часові рамки – три місяці і один місяць – для подачі виконавчих документів за рішеннями судів, які приймалися за рік-два-три-п`ять до набрання чинності цим законом. Хто не встиг, хтось запізнився.

Якщо особа не подасть документи вчасно, то рішення суду автоматично вважається виконаним. Нонсенс. Пенсіонерів, чорнобильців, дітей війни, інших соціально незахищених громадян просто кидають. І загалом таких категорій 28.

Шановні регіони, саме такою ви уявляєте Україну для людей? Схаменіться! Дякую за увагу.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Володимир Лещенко, фракція комуністів. Підготуватися Карпуку.



11:11:25

ЛЕЩЕНКО В.О.

Володимир Лещенко, фракція Комуністичної партії України, Чернігівщина.

Шановний Адаме Івановичу! Шановні народні депутати! Шановні виборці! Проект Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень, дійсно, викликав негативний резонанс у суспільстві, бо цим законом якраз відбираються практично всі пільги у наших знедолених людей, у тих категорій, які заслужили соціальні гарантії.

Звичайно, цей закон навіть у тому вигляді, який він зараз подається до Верховної Ради до другого читання він не гарантує виконання судових рішень, бо зараз мільйони судових рішень, що стосуються дітей війни, що стосуються чорнобильців, інших категорій, вони ігноруються. І чинним законодавством це підтверджено, у тому числі Законом "Про Державний бюджет на 2012 рік".

Незважаючи на те, що Адам Іванович пояснив, що не буде Прикінцевих положень, але в запропонованому варіанті вони є, і там є посилання на якийсь неіснуючий закон про оптимізацію соціальних пільг і гарантій. Так, оптимізація, я ще раз повторюю в цій залі, як тільки слово вживається "оптимізація" по відношенню до освіти, то закриваються школи на селі; як тільки оптимізація медичної галузі, закриваються дільничні лікарні і ФАПи. Так якщо ми в такому вигляді будемо зараз включати цей законопроект, то оптимізація пільг і гарантій зведеться до їх ліквідації. Тому я вважаю і пропоную, не голосувати за цей зак… за включення цього законопроекту, а переробити його і подати до першого читання, як, дійсно, закон про гарантії держави про виконання судових рішень без ніяких прикінцевих положень.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Карпук, будь ласка.



11:13:31

КАРПУК В.Г.

Володимир Карпук. Прошу передати Юрію Анатолійовичу Кармазіну.



11:13:44

КАРМАЗІН Ю.А.

Юрій Кармазін, українська опозиція.

Я висловлю спільну думку з Володимиром Карпуком щодо положень цього закону. Якщо двома словами, то не покращення сьогодні, ні вчора, а суттєве погіршення може принести цей закон, оце двома словами.

В принципі, тут уже висловлювалася і колега Олена Шустік щодо антинародної сутності цього закону, який з жахом сьогодні згадують всі громадяни України, бо номер 9127 знають і чорнобильці, і діти війни, і ветерани військової служби, і ветерани служби в органах МВС чи СБУ і в інших організаціях. Всі знають про цей сумнозвісний закон 9127. І не випадково, Адам Іванович, ви сьогодні сказали, що частина врахована, частина не врахована, а як тепер робити? В принципі, людина, яка вносить такий законопроект 9127 мала стрілятися, але оскільки це Прем'єр-міністр, який представляє тут трошки іншу державу, він цього, очевидно, не зробить. Я хотів би застерегти вас від включення цього закону, тому що подивіться зауваження науково-експертного управління, Головного юридичного управління. Цитую: "Аналіз тексту внесеного законопроекту дозволяє зробити висновок, що окремі його положення суперечать Конституції України, не узгоджуються з чинними законами України та не враховують відповідних рішень Конституційного суду України". Далі іде повний перелік, чому не враховують, чому суперечить.

А тепер хочу, щоб ви знали, що в Україні зараз, на даний час органами державної влади не виконані близько півтора мільйона судових рішень, винесених на користь громадян України, в тому числі на користь пенсіонерів, ветеранів, інвалідів дітей-війни і інших соціально незахищених верств населення, що не лише не відповідає вимогам Конституції і чинному законодавству, а й грубо порушує права громадян, завдає матеріальної та моральної шкоди, а хто буде опікувати…



ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую.

Так інші фракції, які не записались, не наполягають?

Я ставлю на голосування пропозицію включити до порядку денного сесії проект Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень. Друге читання (реєстраційний номер 9127).



11:16:35

За-232

Прийнято рішення.

А щодо слів…

По фракціях: Партії регіонів – 183, БЮТ-1, "Наша Україна" і комуністи не голосували, Народної Партії – 20, реформи – 19, позафракційні – 9, комуністи голосували проти.

Щодо тої ремарки Юрія Анатолійовича, щодо прем'єр-міністра, то мені дивно, Юрій Анатолійович, що ви не знаєте Конституцію. У прем'єр-міністра немає права суб'єкта законодавчої ініціативи, таке право в Кабінету Міністрів – підписує прем'єр, але він підписує рішення Кабінету Міністрів.

Переходимо…

Підписує прем'єр, але він немає права законодавчої ініціативи.

Кармазін, будь ласка. Одна хвилина.



11:17:37

КАРМАЗІН Ю.А.

Шановний Адаме Івановичу! На відміну від вас і тих 233 чоловік, безсовісних людей, які зараз не думають, що вони роблять, які підтримали це рішення про внесення закону 9127, я добре знаю Конституцію, і на відміну від вас, Адам Іванович, я добре знаю, що там є стаття 22 Конституції, яка передбачає, при прийнятті нових законів, не допускається звуження існуючих прав і свобод, їх обсягу і змісту. Так там написано, шановний Адам Іванович.

Через це Прем'єр-міністр України, який підписує документи, які порушують ці норми ізначально не може вважатися українським. А ви добре вчора чули доповідь і міністра оборони, і чули доповіді вашого Прем'єр-міністра, знання їх мови таке, що вони не можуть прийти навіть в третій клас здати іспити. Тому давайте повернемо їх…



ГОЛОВУЮЧИЙ. Юрій Анатолійович, з приводу 20 статті ви праві, 22-ї – також і всієї Конституції, але Прем'єр-міністр зобов'язаний підписати те, що прийняв уряд, так як Голова Верховної Ради зобов'язаний підписати те, що прийняла Верховна Рада.

http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STE ... 210_40.htm

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Maikl писал(а):
Розглядаємо питання включення до порядку денного сесії проекту Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень (друге читання) (реєстраційний номер 9127). Будемо обговорювати?




Я ставлю на голосування пропозицію включити до порядку денного сесії проект Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень. Друге читання (реєстраційний номер 9127).



11:16:35

За-232

Прийнято рішення.

А щодо слів…

По фракціях: Партії регіонів – 183, БЮТ-1, "Наша Україна" і комуністи не голосували, Народної Партії – 20, реформи – 19, позафракційні – 9, комуністи голосували проти.
http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STE ... 210_40.htm

183+20+19+9=231 :?:

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Проект Закону № 9127 про гарантії держави щодо виконання судових рішень (друге читання)

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень №9127 (друге читання), згідно розкладу засідань Верховної Ради України на 5-8 червня 2012 року, буде розглянуто 7 червня.


http://alder.pp.ua/2012/05/blog-post_9502.html

7 червня (четвер)
друге читання
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Проект Закону № 9127 про гарантії держави щодо виконання судових рішень (друге читання)


Проект Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень №9127 (друге читання), згідно розкладу засідань Верховної Ради України на 5-8 червня 2012 року, буде розглянуто 7 червня.


http://alder.pp.ua/2012/05/blog-post_9502.html

7 червня (четвер)
друге читання

ЗАКОН ПРИНЯТ

ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, шановні колеги, щодо законопроекту 9127. Перед тим як повернутися, ще раз, уже в спокійній обстановці, бо всі уважно слухаєте і не перебиваєте, наголошую. Якщо ми до нього повернемось, то будемо голосувати лише І розділ. А ІІ розділ, де йшла мова у законопроекті, прийнятому в першому читанні, про внесення змін до цілої низки законодавчих актів, що стосується пільг тих чи інших категорій, ми не голосуємо, за виключенням двох дат: перша дата, що цей закон вступає в дію з 1 січня 2013 року, і друге положення, що Кабінету Міністрів розробити відповідні законопроекти не до 2013-го, як записано, а до 2014 року. Ще раз і ще раз наголошую, якщо повернемось, то будемо голосувати саме в такій редакції. Домовились? Тільки за І розділ і за дві дати ІІ розділу.

Я ставлю на голосування пропозицію повернутися до розгляду законопроекту про гарантії держави щодо виконання судових рішень (реєстраційний номер 9127). Прошу голосувати.



18:05:28

За-240

Повернулися.

Я зараз буду ставити на голосування те, що я сказав, і принагідно ще раз хочу, щоб почули нас виборці.

У Першому розділі цього закону, який ми голосуємо, він називається "про гарантії держави щодо виконання судових рішень", тобто якщо ми приймемо цим законом, то в черговий раз підтвердимо конституційну норму, що держава бере на себе зобов`язання обов`язково виконувати рішення судів. Бо ви знаєте скільки митарств сьогодні існує. Є рішення, але воно не виконується. Тому щоб не було, як кажуть, зловживань і звинувачень, що проголосували і забрали пільги. Ми Другого розділу не зачіпаємо.

Я ставлю на голосування пропозицію прийняти в другому читанні і в цілому як закон Закон про гарантії держави щодо виконання судових рішень (реєстраційний номер 9127) лише редакцію Першого розділу і Другого розділу, що він вступає в дію з 1 січня 2013 року і Кабміну розробити відповідні законодавчі акти до 2014 року. В такій редакції прошу голосувати.



18:07:09

За-259

Дякую. Закон прийнято.

http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STE ... 210_43.htm

Пред.

Вернуться в Законопроекти