Список форумов Стаж та коефіцієнт стажу Пільговий стаж пенсия по выслуге лет

пенсия по выслуге лет

Пільговий стаж за списком № 1, для пенсії по вислузі років, а також інші пільги в страхових і трудових пенсіях
Игорррь прохожий

Сообщения: 1
доброго времени суток я преподаватель муз школы до этого работал солистом духового оркестра 15 лет. И там и там можно ити на пенсию по выслуге лет. Преподавателем работаю 12 лет + 5 лет в армии скажите имею ли я право уйти на пенсию по выслуге лет.

тет гость

Сообщения: 2
нет :no2:

sozvezdie-77 прохожий

Сообщения: 1
Добрый день!
А имеют ли право на пенсию по выслуге лет преподаватели школ искусств? Если 11 лет проработала преподавателем музыки в общеобразовательной школе, а остальные 14 преподавателем в школе искусств?
Спасибо!

nana посетитель

Сообщения: 10
Откуда: Львів
Порадьте, будь ласка, що можна зробити, щоб вийти мені на пенсію за вислугою років як вчителю вже зараз (поки її не відмінили). Станом на 01.01.2016 мені не вистачило педстажу (до 25 з половиною років) 1 місяць і 7 днів. Але знаю, що декретна відпустка враховується - мені б якраз вистачило. Але я родила якраз в день отримання диплому і, оскільки, ще ніде не працювала, то не оформила декрет, а тільки через півтора місяця!!! (цього мені і не вистачає) - влаштувалась на роботу і взяла відпустку по догляду за дитиною. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОТАТИ ПЕРІОД ДЕКРЕТУ?


Вернуться в Пільговий стаж