Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 19-11-2019, 11:08

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01-08-2011, 21:42 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 09-01-2009, 10:51
Сообщения: 5
Добрый день.Подала заявление о пересчете пенсии, после 31 месяца работы после начисления пенсии. При приеме заявления о пересчете пенсии по стажу и по зарплате, инспектор мне сказала: оптимизация уже была сделана при начислении.Оптимизация при пересчете не делается.
Это законно? Спасибо.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 02-08-2011, 16:05 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8581
neelova писал(а):
Добрый день.Подала заявление о пересчете пенсии, после 31 месяца работы после начисления пенсии. При приеме заявления о пересчете пенсии по стажу и по зарплате, инспектор мне сказала: оптимизация уже была сделана при начислении.Оптимизация при пересчете не делается.
Это законно? Спасибо.
Не законно. Решением КСУ от 22.05.2008,право на оптимизацию восстановлено:
Цитата:
Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року N 10-рп/2008, зокрема, положення підпункту "б" підпункту 9, підпункту "б" підпункту 10 пункту 35 розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).

Таким чином, з 22 травня 2008 року відновили дію положення частини другої статті 40 та частини четвертої статті 42 Закону N 1058-IV у первинній його редакції, які й підлягають застосуванню.
Не конституційна редакція частини четвертої статті 42 Закону N 1058-IV писал(а):
При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період після призначення пенсії не підлягає виключенню згідно із абзацом третім частини першої статті 40 цього Закону.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03-08-2011, 10:39 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 09-01-2009, 10:51
Сообщения: 5
Спасибо. Но в Пенсионном фонде сослались на решение кабинета министров от 28.05.2008


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03-08-2011, 11:34 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19-10-2006, 17:34
Сообщения: 3792
Откуда: Харьков
neelova писал(а):
Спасибо. Но в Пенсионном фонде сослались на решение кабинета министров от 28.05.2008

Ну, если они пользуются Постановлением КабМины от 28.05.2008 № 530, то пусть исполняют в полном объеме его подпункт 3 пункта 11 и применят среднеукраинский заработок не за 2007 год, а за год, предшествующий перерасчету:
подпункт 3 пункта 11 ПКМУ 530-2008 писал(а):
у разі коли застрахована особа після призначення пенсії відповідно до Закону ( 1058-15 ) продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону ( 1058-15 ), із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону ( 1058-15 ) враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період, що настає після призначення пенсії, не підлягає виключенню згідно з абзацом третім частини першої статті 40 Закону ( 1058-15 ).

Но дело в том, что суды это постановление не празднуют, поскольку пенсионное страхование согласно Конституции регулируется законами,
а не постановлениями, и упомянутое постановление превышает полномочия КабМина.

_________________
-= Пенсионер - это профессия! =-


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03-08-2011, 20:56 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 09-01-2009, 10:51
Сообщения: 5
Спасибо. Очень интересно. Как-же тогда они поступят?
Я написала в заявлении: пересчет по стажу и зарплате + оптимизация: удалить из расчета 46 месяцев с ... по ....
______________________________________________
Какой запрос мне написать, чтобы мне озвучили Все пункты
нового перерасчета ?
______________________________________________
Хочу сказать СПАСИБО за программу МПР, программа - ЗАМЕЧАТЕЛЬНАЯ!!!! Она мне очень помогла все пересчитать и узнать, на что я могу расчитывать. Очень профессионально сделано. Сейчас это большая редкость. и сайт очень профессиональный. Спасибо.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB