Список форумов Загальна категорія Перерахунки по доопрацюванню до стажу Суды начали отказывать?

Суды начали отказывать?

Перерахунки по доопрацюванню стажу та іншим обставинам
Leonid Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 44
Откуда: Нетішин
Все можно найти здесь:
http://www.helsinki.org.ua/index.php?r=a1b8c3
Последний раз редактировалось Leonid 30-07-2011, 15:28, всего редактировалось 1 раз.

OLD участник

Сообщения: 145

Родственник получил письмо ДААСУ о начале провадження по рассмотрению ап.жалобы ПФУ. ПФУ уже совсем не утруждаются: состряпана стандартная печатная жалоба, куда ручкой списана фамилия и реквизиты. Текст: да, был положен перерасчет с учетом з/п за год, предшествующий перерасчету, но в Закон были внесены изменения, которые конституционный суд признал неконституционными, а назад не вернули. Поэтому, мол, они и пользуются для перерасчета выкладками из Постановления 530.
И все! Т.е. сам ПФУ трактует ситуацию совсем не так как ВАСУ.
Ожидаем, что же будет в постановлении ДААСУ, которое рассматривает апелляционную жалобу ПФУ, где нет сомнений в формулировках Закона.
Хотя Решение ДААСУ по моему делу, тоже не согласуется в жалобой ПФУ.

Leonid Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 44
Откуда: Нетішин
=============================================
Вот мы и приехали...
Суды всех инстанций начали отказывать пенсионерам.
=============================================
Последний раз редактировалось Leonid 07-09-2011, 17:28, всего редактировалось 3 раз(а).

leo Аватара пользователя
активист

Сообщения: 679
Leonid писал(а):
Тепер Закон України «Про пенсійне забезпечення»:
ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ
Стаття 69. Перерахунок пенсій з більш високого заробітку


Здається зовсім не потрібно приводити недіючу статтю 69, це тільки заважає не дуже грамотним депутатам сприймати проблему.

Leonid Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 44
Откуда: Нетішин
leo писал(а):
Leonid писал(а):
Тепер Закон України «Про пенсійне забезпечення»:
ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ
Стаття 69. Перерахунок пенсій з більш високого заробітку


Здається зовсім не потрібно приводити недіючу статтю 69, це тільки заважає не дуже грамотним депутатам сприймати проблему.


А хто сказав, що вона недіюча? На теперішній час у нас в "правовій" державі всі Закони під великим питанням (недіючі).

пенсионерка посетитель

Сообщения: 29
Откуда: Мариуполь
В Европейский суд обязательно нужно обращаться!

leo Аватара пользователя
активист

Сообщения: 679
Leonid писал(а):
leo писал(а):
Leonid писал(а):
Тепер Закон України «Про пенсійне забезпечення»:
ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ
Стаття 69. Перерахунок пенсій з більш високого заробітку


Здається зовсім не потрібно приводити недіючу статтю 69, це тільки заважає не дуже грамотним депутатам сприймати проблему.


А хто сказав, що вона недіюча? На теперішній час у нас в "правовій" державі всі Закони під великим питанням (недіючі).


Згадування цієї статті не на Вашу користь.

памир гость

Сообщения: 9
Уважаемые форумчане. Прошу вашего анализа на
письмо ВАСУ № 1049 от 19.07.11 писал(а):

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
19.07.2011 № 1049/11/13-11
Головам апеляційних
адміністративних судів
На виконання пункту 2 постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 20 червня 2011 року № 4 та для забезпечення однакового застосування адміністративними судами статей 40, 42 Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058-IV) Вищий адміністративний суд України вважає за необхідне звернути увагу на таке.
Частиною другою статті 40 Закону № 1058-IV встановлено порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії. Перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням, зокрема страхового стажу, встановлено частиною четвертою статті 42 зазначеного Закону.
Зазначені норми впродовж 2006–2008 року зазнавали змін (порівняльні таблиці частини другої статті 40 та частини четвертої статті 42 Закону № 1058 у редакціях, чинних упродовж 2007–2008 років додаються), внаслідок чого у судів виникають складнощі під час їх застосування.

Так, частиною другою статті 40 Закону № 1058-IV встановлено формулу заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії.
У редакції Закону від 9 липня 2003 року № 1058-IV, яка набрала чинності 1 січня 2004 року, зазначена формула була такою:
Зп = Зс х (Ск : К), де:
Зп – заробітна плата (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, у гривнях;
Зс – середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії;
Ск – сума коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за кожний місяць (Кз1 + Кз2 + Кз3 + ... + Кзn);
К – кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти заробітної плати (доходу) застрахованої особи (абзаци другий – шостий частини другої статті 40 Закону № 1058-IV).
Частиною четвертою статті 42 зазначеного Закону у редакції Закону від 9 липня 2003 року № 1058-IV визначено, що у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.
Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.
Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону.
Аналіз частини четвертої статті 42 Закону № 1058-IV свідчить, що при перерахунку пенсії застосовується заробітна плата (дохід) пенсіонера, яку він отримував до призначення пенсії, або яку він отримував за період роботи, який є періодом страхового стажу.
З огляду на викладене під час перерахунку пенсії у формулі Зп = Зс х (Ск : К) змінюються лише показники Ск та К. Зокрема, у величину Ск додаються коефіцієнти заробітної плати (доходу) за кожен місяць страхового стажу, який став підставою для перерахунку пенсії. Що ж стосується показника К, то він збільшується кількістю додаткових місяців страхового стажу. Решта показників залишається без змін.
Отже, аналіз частини четвертої статті 42 Закону № 1058-IV показує, що зазначена норма не встановлює обмеження можливості працюючого пенсіонера скористатись правом на перерахунок пенсії в будь-який час після її призначення. Однак містить застереження, що наступний перерахунок пенсії може бути проведений не раніш як через два роки після здійснення попереднього. При цьому під час перерахунку пенсії величина середньої заробітної плати (доходу) враховується та, яка використовувалася під час призначення пенсії, тобто це – середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії (абзац четвертий частини другої статті 40 Закону № 1058-IV).
Згідно із Законом України від 19 грудня 2006 року № 489-V “Про Державний бюджет України на 2007 рік” дію частини четвертої статті 42 зупинено на 2007 рік.

Підпунктом “б” підпункту 9 пункту 35 розділу II Закону України від 28 грудня 2007 року № 107-V “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, який набрав чинності з 1 січня 2008 року, абзац четвертий частини другої статті 40 Закону № 1058-IV було викладено в новій редакції:
“Зс (середня заробітна плата (дохід) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії. Порядок визначення показників зазначеної заробітної плати затверджується Пенсійним фондом України за погодженням з центральними органами виконавчої влади у галузях статистики, економіки, праці та соціальної політики і фінансів”.
Цим же Законом (підпункт “б” підпункту 10 пункту 35 розділу II) частину четверту статті 42 викладено в такій редакції: “У разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період після призначення пенсії не підлягає виключенню згідно із абзацом третім частини першої статті 40 цього Закону. У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менше ніж 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії провадиться не раніше як через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію”.
Таким чином, з 1 січня 2008 року змінено показник середньої заробітної плати (доходу) – однієї із складових формули заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії та встановлено, що цим показником має бути середня заробітна плата (дохід) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески.
Також змінено порядок перерахунку пенсії особам, які після призначення пенсії продовжували працювати.
Аналізуючи частину четверту статті 42 Закону № 1058-IV у редакції Закону від 28 грудня 2007 року № 107-V “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” можна виділити три категорії застрахованих осіб, які продовжували працювати після призначення пенсій і мають право на її перерахунок.
До першої категорії таких осіб відносяться особи, які після призначення або перерахунку пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу незалежно від перерв у роботі. Ці пенсіонери мали право на перерахунок пенсії:
- тільки з урахування додатково набутого страхового стажу із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія.
- з урахуванням додатково набутого страхового стажу та заробітної плати, яку вони отримували після призначення чи попереднього перерахунку пенсії. Такий перерахунок мав проводитися в разі, якщо в заяві про перерахунок пенсії зазначено, що особа бажає здійснити перерахунок за стажем та за заробітною платою. В такому разі заробітна плата мала б обраховуватися за правилами частини першої статті 40 Закону № 1058-IV, а саме: за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.
До другої категорії відносяться особи, які пропрацювали та набули менше 24 місяців страхового стажу. За таких обставин заява про перерахунок пенсії повинна була подаватися не раніше як через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію. Тобто, в такому разі перерахунок проводиться виключно за стажем.
До третьої категорії відносяться особи, які при виході на пенсію не мали трудового (страхового) стажу. Якщо особа, вийшовши на пенсію, маючи неповний стаж, допрацювала необхідну кількість років, то вона мала право подати відомості про свій додатковий стаж у будь-який момент. У такому разі перерахунок мав проводитися не за заробітною платою, а лише за стажем роботи.

Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року№ 10-рп/2008, зокрема, положення підпункту “б” підпункту 9, підпункту “б” підпункту 10 пункту 35 розділу II Закону України “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).
Таким чином, з 22 травня 2008 року відновили дію положення частини другої статті 40 та частини четвертої статті 42 Закону № 1058-IV у первинній його редакції, які й підлягають застосуванню.
28 травня 2008 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 530 “Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян”, яким встановлено порядок перерахунку пенсій особам, які після її призначення продовжували працювати, відмінний від того порядку, який визначений частиною четвертою статті 42 Закону № 1058-IV у редакції Закону від 9 липня 2003 року.
Отже, виходячи із загальних засад пріоритетності законів над іншими підзаконними нормативними актами, під час розгляду та вирішення справ зазначеної категорії застосуванню підлягає Закон № 1058-IV, а саме нормативні положення статті 42 цього Закону, що діяли в редакції до скасування змін, внесених за Законом України від 28 грудня 2007 року № 107-VI “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, та були і залишаються чинними на момент проведення перерахунку пенсії. Як зазначалося вище, зі змісту цих положень випливає, що під час перерахунку пенсії величина середньої заробітної плати (доходу) враховується та, яка використовувалася під час призначення пенсії.

Додаток: за текстом на 4 арк.

В.о. Голови суду Д. Ліпський

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

памир писал(а):
Уважаемые форумчане. Прошу вашего анализа на письмоВАСУ № 1049 от 19.07.11
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
19.07.2011 № 1049/11/13-11

Распыляемся - ссылки на это письмо есть в темах:
- Суды начали отказывать? (пост http://pension.biz.ua/viewtopic.php?p=27960#27960 от 22-07-2011, 10:53)
- Незаконное использование средней з/п за 2007 год (пост http://pension.biz.ua/viewtopic.php?p=28040#28040 от 23-07-2011, 17:16)
- Перерасчет 2011 (пост http://pension.biz.ua/viewtopic.php?p=28115#28115 от 25-07-2011, 11:28)
- Лист ВАСУ (пост http://pension.biz.ua/viewtopic.php?p=28614#28614 от 29-07-2011, 12:05)
- в закрытой теме "Идеи борьбы с письмом ВАСУ об отмене перерасчетов" (пост http://pension.biz.ua/viewtopic.php?p=28188#28188 от 26-07-2011, 15:43) - доступ ограничен!
-= Пенсионер - это профессия! =-

Moderator SuperModerator

Сообщения: 86
Обсуждение Письма ВАСУ № 1049 от 19.07.2011
Щодо забезпечення однакового застосування адміністративними судами статей 40, 42 Закону України від 9 липня 2003 року N 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (лист ВАСУ від 19.07.2011 р. N 1049/11/13-11)
Прошу сосредочить в темах:
- Письмо ВАСУ № 1049 от 19.07.2011
- Идеи борьбы с письмом ВАСУ об отмене перерасчетов
В темах "Re: Суды начали отказывать?", "Незаконное использование средней з/п за 2007 год" и "Перерасчет 2011",
обсуждение Письма ВАСУ № 1049 от 19.07.2011 объявляется офтопиком!
- для этого выделена отдельная тема.
Последний раз редактировалось Moderator 04-08-2011, 21:19, всего редактировалось 2 раз(а).
- Moderaror -

Leonid Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 44
Откуда: Нетішин
leo писал(а):
Leonid писал(а):
leo писал(а):
Leonid писал(а):
Тепер Закон України «Про пенсійне забезпечення»:
ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ
Стаття 69. Перерахунок пенсій з більш високого заробітку


Здається зовсім не потрібно приводити недіючу статтю 69, це тільки заважає не дуже грамотним депутатам сприймати проблему.


А хто сказав, що вона недіюча? На теперішній час у нас в "правовій" державі всі Закони під великим питанням (недіючі).


Згадування цієї статті не на Вашу користь.


Це чому?
Коефіцієнт заробітної плати збільшився.
Мені краще знати, що на мою користь...
Бажаю успіхів.

leo Аватара пользователя
активист

Сообщения: 679
Leonid писал(а):
Це чому?
Коефіцієнт заробітної плати збільшився.
Мені краще знати, що на мою користь...
Бажаю успіхів.

Якщо Ви краще знаєте, для чого питаєте "чому" і взагалі для чого тут пишите, для самого себе?

Лиза посетитель

Сообщения: 23
Откуда: Киев
Помогите,пожалуйста разобраться.

получила "ухвалу,...що позовну заяву залишити без руху,т.я. позивачкою не зазаначено які саме дії відповідача вона просить визнати протиправними(з урахуванням ч.4 ст.105КАСУ"
В Заявлении все было указано,составлял юрист,что делать?

koks активист

Сообщения: 1078
Лиза писал(а):
Помогите,пожалуйста разобраться.

получила "ухвалу,...що позовну заяву залишити без руху,т.я. позивачкою не зазаначено які саме дії відповідача вона просить визнати протиправними(з урахуванням ч.4 ст.105КАСУ"
В Заявлении все было указано,составлял юрист,что делать?

Обратитесь к тому юристу.

Al418 активист

Сообщения: 959
Откуда: Запорожская обл.
Лиза писал(а):
Помогите,пожалуйста разобраться.

получила "ухвалу,...що позовну заяву залишити без руху,т.я. позивачкою не зазаначено які саме дії відповідача вона просить визнати протиправними(з урахуванням ч.4 ст.105КАСУ"
В Заявлении все было указано,составлял юрист,что делать?
Не видя Вашего иска практически невозможно что-либо сказать. Судя по Вашему сообщению, скорее всего в заголовке иска было написано: "... зобов'язати відповідача - суб'єкта владних повноважень вчинити певни дії", а какие конкретно - не было указано. Сходите к своему юристу, исправьте и подавайте снова.

Сообщение 18-08-2011, 19:23
Лиза посетитель

Сообщения: 23
Откуда: Киев
В заяве было написано:
"Прошу суд:
1. Визнати дії управління Пенсійного фонду України в .....районі протиправними,щодо перерахунку пенсії.
2.Зобов,язати управління ПФ зробити перерахунок моєї пенсії по заробітній платі у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік"

Сейчас юрист добавил в п.1 после "перерахунку пенсії по стажу та заробітній платі"

Я в других заявлениях видела,что указівают в 1пункте более конкретно
1.Визнати дії Управління ПФ.....,щодо застосування під час перерахунку моєї пенсії у 2010році показника середнього заробітку за 2007рік-незаконними." Посоветуйте как лучше?

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
Лиза писал(а):
Сейчас юрист добавил в п.1 после "перерахунку пенсії по стажу та заробітній платі"

Надо было писать:
1. Визнати дії управління Пенсійного фонду України в .....районі протиправними, щодо перерахунку пенсії у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування" з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік.
2.Зобов'язати управління ПФ зробити перерахунок моєї пенсії по заробітній платі у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування" з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік.
Moderator

Лиза посетитель

Сообщения: 23
Откуда: Киев
Получается в п.1 и п.2 одинаково,только в п.1 "визнати ,а в п.2 "зобов,язати"?

Спасибо.

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
dog-fox писал(а):
Надо было писать:
Цитата:
1. Визнати дії управління Пенсійного фонду України в .....районі протиправними, щодо перерахунку пенсії у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування" з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік.
2.Зобов'язати управління ПФ зробити перерахунок моєї пенсії по заробітній платі у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування" з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік.

Тут просто опіска. Треба писати :
1. Визнати дії управління Пенсійного фонду України в .....районі протиправними, щодо перерахунку пенсії у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування" з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2007 рік.
2.Зобов'язати управління ПФ зробити перерахунок та виплату моєї пенсії по заробітній платі у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування" з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік.
Хоча і це варто було б писати звіряючись з текстом відмови ПФУ. Впевнений, що вони там писали про використання іншого показника.
Последний раз редактировалось ngeology 19-08-2011, 00:03, всего редактировалось 1 раз.

Лиза посетитель

Сообщения: 23
Откуда: Киев
Я не сохранила копию письма ПФ.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Лиза писал(а):
В заяве было написано:
"Прошу суд:
1. Визнати дії управління Пенсійного фонду України в .....районі протиправними,щодо перерахунку пенсії.
2.Зобов,язати управління ПФ зробити перерахунок моєї пенсії по заробітній платі у відповідності до ч.ч.1,2 ст.40 та ч. 4 ст.42 Закону України "Про занальнообовязкове державне пенсійне страхування з 01.06.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009рік"

Сейчас юрист добавил в п.1 после "перерахунку пенсії по стажу та заробітній платі"

Я в других заявлениях видела,что указівают в 1пункте более конкретно
1.Визнати дії Управління ПФ.....,щодо застосування під час перерахунку моєї пенсії у 2010році показника середнього заробітку за 2007рік-незаконними." Посоветуйте как лучше?

Как лучше,знает только Ваш судья.Примеры аналогичных ухвал:
Номер справи 2-а-4079/11

УХВАЛА

10 серпня 2011 року м.Ніжин



Суддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Марченко М.М. розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в місті Ніжині Чернігівської області про протиправні дії та зобов»язати перерахувати пенсію за віком , -

в с т а н о в и в :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в місті Ніжині Чернігівської області про протиправні дії та зобов»язати перерахувати пенсію за віком не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, а саме:



1. Позивач ОСОБА_1 просить визнати протиправними дії відповідач та перерахувати пенсію за віком, але до позовної заяви не приклав жодного документа, в чому протиправні дії відповідача і чи робився взагалі позивачу перерахунок пенсії, тому суд просить надати ксерокопії заяви, що позивач звертався із заявою до відповідача про задоволення зазначених в позові вимог та ксерокопію відповіді відповідача на звернення позивача.

2. До позовної заяви не додано заяви звернення позивача до відповідача про перерахунок пенсії, рішення відповідача про перерахунок пенсії і довідки про те, коли позивач почав отримувати перераховану пенсію тапе в якому розмірі, тому суд просить надати ксерокопії вказаних документів.

3. Надати довідку про те, що після призначення пенсії відповідач відпрацював 24 місяці і надати ксерокопію трудової книжки.

4. Згідно ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких грунтуються її вимоги та заперечення. А коли позивачу буде відмовлено надати зазначені вище документи, необхідно надати суду підтверджуючі про це документи і суд за клопотанням позивача буде сприяти в їх витребуванні.



Керуючись ч. 1 ст. 5 ст. 108 КАС України, суддя-

у х в а л и в :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в місті Ніжині Чернігівської області про протиправні дії та зобов»язати перерахувати пенсію за віком залишити без руху, надавши позивачу ОСОБА_1 строк до 26 серпня 2011 року для усунення зазначених в ухвалі недоліків
.

Справа № 2а/0108/4518/2011 року

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

15 серпня 2011 року Суддя Керченського міського суду Автономної Республіки Крим Цветков О.Я., розглянувши адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м. Керчі про зобов’язання вичини певні дії,



В С Т А Н О В И В:

Позивач подав до суду даний позов, мотивуючи його тим, що відповідач неправомірно відмовляє їй у перерахунку розміру пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а тому просить суд визнати дії протиправними та зобов’язати відповідача провести їй перерахунок пенсії, виходячи з розміру середньої заробітної плати працівників на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2010 рік.

Поданий до суду позов повинний бути залишений без руху за наступних підстав:

Зміст позову не відповідає вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме необхідно уточнити позовні вимоги, тобто указати період за який треба перерахувати пенсію.

У відповідності до ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

На підставі викладеного, та керуючись ст. ст.,60,106,108 Кодексу адміністративного судочинства України ,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м.Керчі про зобов’язання вичини певні дії – залишити без руху .

Встановити позивачу строк до 29 серпня 2011 року для усунення вказаних в ухвалі недоліків.

Сообщение 26-08-2011, 18:39
ven гость

Сообщения: 2
Откуда: Донбасс
Мне апеляционный суд Донецка отказал тоже. Мое мнение идет просто подтасовка фраз и морочат голову статьями и законами. Неконституционными признаны как раз статьи ограничивающие перерасчет в угоду бюджету 2008 года.Расчет на то что никто не станет заглядывать глубоко и на незнание украинского языка. Самое интересное, что даже те перерасчеты, которые уже произведены по решению суда стали возможны благодаря тому, что тем законом о бюджете на 2008 год ущемлялись права судей. Благодаря этому и появилось обращение в КС от сотни депутатов ВР.

Сообщение 26-08-2011, 20:22
пенсионерка посетитель

Сообщения: 29
Откуда: Мариуполь
ven писал(а):
Мне апеляционный суд Донецка отказал тоже. Мое мнение идет просто подтасовка фраз и морочат голову статьями и законами. Неконституционными признаны как раз статьи ограничивающие перерасчет в угоду бюджету 2008 года.Расчет на то что никто не станет заглядывать глубоко и на незнание украинского языка. Самое интересное, что даже те перерасчеты, которые уже произведены по решению суда стали возможны благодаря тому, что тем законом о бюджете на 2008 год ущемлялись права судей. Благодаря этому и появилось обращение в КС от сотни депутатов ВР.


Наверное у Вас опечатка?
Ущемлялись права работающих пенсионеров, а не судей.
Неконституционными были признаны поправки в закон, а не сам закон.

Сообщение 26-08-2011, 20:25
пенсионерка посетитель

Сообщения: 29
Откуда: Мариуполь
пенсионерка писал(а):
ven писал(а):
Мне апеляционный суд Донецка отказал тоже. Мое мнение идет просто подтасовка фраз и морочат голову статьями и законами. Неконституционными признаны как раз статьи ограничивающие перерасчет в угоду бюджету 2008 года.Расчет на то что никто не станет заглядывать глубоко и на незнание украинского языка. Самое интересное, что даже те перерасчеты, которые уже произведены по решению суда стали возможны благодаря тому, что тем законом о бюджете на 2008 год ущемлялись права судей. Благодаря этому и появилось обращение в КС от сотни депутатов ВР.


Наверное у Вас опечатка?
Ущемлялись права работающих пенсионеров, а не судей.
Неконституционными были признаны поправки в закон, а не сам закон.

Донецкий Апелляционный и в марте 50 на 50 принимал решения.
Фамилии тройки пожалуйста напишите .

Сообщение 26-08-2011, 20:30
пенсионерка посетитель

Сообщения: 29
Откуда: Мариуполь
пенсионерка писал(а):
пенсионерка писал(а):
ven писал(а):
Мне апеляционный суд Донецка отказал тоже. Мое мнение идет просто подтасовка фраз и морочат голову статьями и законами. Неконституционными признаны как раз статьи ограничивающие перерасчет в угоду бюджету 2008 года.Расчет на то что никто не станет заглядывать глубоко и на незнание украинского языка. Самое интересное, что даже те перерасчеты, которые уже произведены по решению суда стали возможны благодаря тому, что тем законом о бюджете на 2008 год ущемлялись права судей. Благодаря этому и появилось обращение в КС от сотни депутатов ВР.


Наверное у Вас опечатка?
Ущемлялись права работающих пенсионеров, а не судей.
Неконституционными были признаны поправки в закон, а не сам закон.

Судья Жаботинская 23 марта вынесла положительное решение в пользу раб. пенсионера(сама читала в Реестре, жаль не сохранила), а 1 апреля моему папе отрицательное! Я же прочтя положительное, надеялась на лучшее.....
Донецкий Апелляционный и в марте 50 на 50 принимал решения.
Фамилии тройки пожалуйста напишите .

Пред.След.

Вернуться в Перерахунки по доопрацюванню до стажу