Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
Розписали комуналку. Нарешті всім постачальникам.

Да,за январь уже расписано!Ждём отправку по адрессатам!

Проплатив по мірі надходження платіжок, до 10 вклався. Менше мороки . Готівка зайшла на початку місяця. Тепер цікавить одне- в кабінеті пільговика є залишок 2300, але і поставщики нікуди не поділися. :mrgreen: Якщо можна в любий момент перейти на готівку чи безготівковий спосіб, то чому потрібно чекати кінця опалювального періоду , щоб забрати решту в кабінеті ??
Якщо хтось одягнув труси поверх штанів , то це не значить , що він став суперменом

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Radcha писал(а):
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
Розписали комуналку. Нарешті всім постачальникам.

Да,за январь уже расписано!Ждём отправку по адрессатам!

Проплатив по мірі надходження платіжок, до 10 вклався. Менше мороки . Готівка зайшла на початку місяця. Тепер цікавить одне- в кабінеті пільговика є залишок 2300, але і поставщики нікуди не поділися. :mrgreen: Якщо можна в любий момент перейти на готівку чи безготівковий спосіб, то чому потрібно чекати кінця опалювального періоду , щоб забрати решту в кабінеті ??

Получилося, як і очікував: по безготівковій всі платежі продублювали, за січень проплачено 200% :mrgreen:
Якщо хтось одягнув труси поверх штанів , то це не значить , що він став суперменом

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Ощад все проплатил, пришла смс с отчетом. Опять есть залишок на счете, 1180 грн.
Удобно, не парюсь ни с какими платежками.
В этом году ещё ни разу не доплачивал за тепло и за остальное. Не пойму, то ли зима тёплая, то ли монетизация экономит на счету деньги. Скорее второе, так как на счёт перечисляют все льготную норму, а не потреблённую, которую выставил поставщик ком.услуг.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
mekena писал(а):
Ощад все проплатил, пришла смс с отчетом. Опять есть залишок на счете, 1180 грн.
Удобно, не парюсь ни с какими платежками.

Я про это с самого начала говорил!!!Да и в случае чего можно всегда сослаться,что ты не при делах,с проплатой не имеешь ни какого отношения!!
mekena писал(а):
так как на счёт перечисляют все льготную норму, а не потреблённую, которую выставил поставщик ком.услуг.

Правильно.Поэтому и есть излишки.Мне ещё СМС не приходило,хотя в кабинете всё начислено.и остаток 1840гр.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Ощад все проплатил, пришла смс с отчетом. Опять есть залишок на счете, 1180 грн.
Удобно, не парюсь ни с какими платежками.
В этом году ещё ни разу не доплачивал за тепло и за остальное. Не пойму, то ли зима тёплая, то ли монетизация экономит на счету деньги. Скорее второе, так как на счёт перечисляют все льготную норму, а не потреблённую, которую выставил поставщик ком.услуг.

Відзвонився на 104. Вони дають дані на проплату в банк одночасно з розсиланням платіжок. Порадили в любому випадку платити 19 числа, а я радий старатися- 5 проплатив :mrgreen: Бо якщо на рахунку в банку є зекономлені кошти , банк їх по любому виплатить по рахунку, отримуватиметься пільга готівкою чи по перерахунку. Так що все нормально, в мене вже проплачено і за лютий, і ще в залишку в кабінеті достатньо до кінця опалювального сезону. А перераховані готівкові кошти можна пустити на розвиток :yes: Я б порадив під занавіс написати заяву на готівку, отримати за останній місяць, не платити до 19 числа , банк задіє зекономлені кошти і все вийде окей.
Якщо хтось одягнув труси поверх штанів , то це не значить , що він став суперменом

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшли комунальні. На 244 грн. менше, як за січень. Правда, в лютому і днів менше..
Якщо хтось одягнув труси поверх штанів , то це не значить , що він став суперменом

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Я б порадив під занавіс написати заяву на готівку, отримати за останній місяць, не платити до 19 числа , банк задіє зекономлені кошти і все вийде окей.

Банк уже "задіяв":

За даними Міністерства, лише за жовтень 2019 року було підтверджено 14 тисяч 737 випадків неправомірних виплат на суму 27,4 млн гривень, яка підлягає поверненню до бюджету. Зокрема, мають повернути назад 13,7 мільйона гривень субсидій, 2,6 мільйона гривень пільг та 11,1 мільйона гривень допомог.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
После того, как “Нафтогаз” снизил цену газа для населения, Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ), снизила средневзвешенный тариф на тепло для нужд населения.

Об этом в Facebook сообщает пресс-служба НКРЭКУ.

Средневзвешенные тарифы на тепловую энергию для нужд населения по сравнению с одобренными 21 февраля 2020 года снизились в среднем на 6,1%, и на 11,7% – по сравнению с действующими с 17 января 2020 года.

Ранее премьер Денис Шмыгаль сообщал, что в течение января и февраля тарифы были снижены на 5 – 31%. По его словам, в 143 украинских населенных пунктах в течение января и февраля тарифы на тепло были снижены. Но это касается лишь того тепла, которое образуется путем сжигания природного газа.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Оптова ціна газу для населення на березень знижена на 14%
Ціна газу пов'язана начебто до ціни на нафту, а там ситуація ще та. Навіщо це ставити в заслуги?
Шмигаль: "В умовах карантину і розгортання економічної кризи, уряд прагне мінімізувати витрати людей на комунальні послуги, які зростуть у зв’язку із збільшенням часу їх перебування вдома. Один з шляхів мінімізації - здешевлення газу для українців.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Поступили на карту 185 грн. - соц.выплата. За что не знаю...
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Оздоровлення мабуть

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Radcha писал(а):
mekena писал(а):
Порадили в любому випадку платити 19 числа, а я радий старатися- 5 проплатив :mrgreen:
Бо якщо на рахунку в банку є зекономлені кошти , банк їх по любому виплатить по рахунку, отримуватиметься пільга готівкою чи по перерахунку. Так що все нормально, в мене вже проплачено і за лютий, і ще в залишку в кабінеті достатньо до кінця опалювального сезону. А перераховані готівкові кошти можна пустити на розвиток :yes: Я б порадив під занавіс написати заяву на готівку, отримати за останній місяць, не платити до 19 числа , банк задіє зекономлені кошти і все вийде окей.

Есть вопросы.
Я тоже оплачиваю 100% коммунальных платежей до 4-6 числа, по счетчику. Долгов нет, есть незначительные переплаты 30-100гр. На счету в кабинете Ощада деньги прибавляются и уже второй месяц коммунальщики лапу туда не запускают. А вот как мне их снять оттуда налом или как их перевести на свой пенсионный счет?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
В мене тільки останній місяць нічого не зняли, бо за січень пішла двойна оплата- я заплатив на початку місяця, а всі поставщики в ощаді взяли 19 числа. Дзвонив, сказали, що коли я платив , то рахунки вже пішли і на банк. Х/з , як з цим боротися. Вирішив за березень платити не буду, хай беруть в ощаді, там достатньо. Вам же після закінчення опалювального сезону (в травні) підійти в Ощадбанк і написати заяву , щоб залишок перевели на ваш рахунок. Якщо нема рахунку в ощаді- потрібно відкрити.Бо після 1 червня гроші повернуть в бюджет

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Вам же після закінчення опалювального сезону (в травні) підійти в Ощадбанк і написати заяву , щоб залишок перевели на ваш рахунок. Якщо нема рахунку в ощаді- потрібно відкрити.Бо після 1 червня гроші повернуть в бюджет

Якщо є рахунок в Ощаді, в кінці сезону не треба писати заяву:
Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ОЩАДно протягом всього опалюваного сезону, по його завершенні фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде перераховано на його поточний рахунок в Ощадбанку після 1 червня. Рахунок для перерахування фінального залишку коштів за субсидією/пільгою необхідно відкрити самостійно.

Фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде доступний для зняття після того, як субсидіант/пільговик отримає SMS у червні про надходження фінального залишку коштів за субсидією/пільгою на свій поточний рахунок. Фінальний залишок коштів буде доступний для отримання субсидіантом/пільговиком до 20 грудня, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
В мене тільки останній місяць нічого не зняли, бо за січень пішла двойна оплата- я заплатив на початку місяця, а всі поставщики в ощаді взяли 19 числа. Дзвонив, сказали, що коли я платив , то рахунки вже пішли і на банк. Х/з , як з цим боротися. Вирішив за березень платити не буду, хай беруть в ощаді, там достатньо. Вам же після закінчення опалювального сезону (в травні) підійти в Ощадбанк і написати заяву , щоб залишок перевели на ваш рахунок. Якщо нема рахунку в ощаді- потрібно відкрити.Бо після 1 червня гроші повернуть в бюджет

Ходил и я в Ощадбанк с целью открыть счёт на который потом переведут остатки денег по ЖКХ,но в Ощаде послали в УТСЗН,сказали там писать заяву.Ездил и в Соцзащиту,сказал,что меня устраивает всё по проплатам за ЖКХ Ощадом,но они послали до вас,мне нужно,чтобы остаток денег перевели на счёт.Одним словом,голову мне задурила,говорит я не так всё понимаю и что нужно перевести на Приватбанк и оплачивать самому,а в конце сезона если деньги остануться в Ощаде,то они перекинут на счёт Приватбанка.Я так понимаю,что они заинтересованы,чтобы мы получали наличкой и сами проплачивали.Сказали,что в апреле уже деньги поступят вместе с пенсией.
Radcha,так я как понимаю,чтобы избежать твоих ошибок,мне в апреле не нужно самому проплачивать в Привате,пусть с Ощада снимают,да???А там и в мае пусть тоже с Ощада или как??А то поотрезают всё нафиг за неуплату!!! :D :boast: :nono:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
mekena писал(а):
Якщо є рахунок в Ощаді, в кінці сезону не треба писати заяву:

оК. Спасибо. У меня в Ощаде открыт пенсионный счет. В СоцЗащ., когда писал заявление на наличку, затребовали номер этого счета в виде справки из банка. Взял в банке и отнес им. Посмотрим зайдет ли сумма на счет, т.е. на пенсионную карточку.
Однако напрягает формулировочка:
mekena писал(а):
буде перераховано на його поточний рахунок в Ощадбанку після 1 червня.

"після" может случится и в следующем году .... :mrgreen:

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Возник еще один вопрос. Сегодня вносил показания счетчиков по всем службам. Ну и как обычно:
РЭС - все идеально, все совпадает, все по нулям
У этих клоунов, как всегда:
ГАЗ - переплата 633гр.
Вода - переплата 37гр.
С января оплачиваю все услуги в 100% размере, т.е. без учета льгот и выплат Соц. защиты. Откуда берется переплата мне неведомо.
Тарифы у меня отслеживаются с сайтов до копейки, показания счетчиков передаются вовремя, с фото. Все данные заношу в экселевскую табличку, рожденную под эти задачи. Табличка считает суммы. С РЭС - все сходится копейка в копейку, даже с учетом двухтарифного счетчика и зимнего тарифа.
У клоунов из Газа и Вода - срач и неразбериха.
Видать эти сволочи лезут в Ощад и берут оттуда авансом. Хотя заявление на нал написано.

Вот как увидеть кто и сколько забрал с этого счета? Если захожу в Кабинет Ощада, то видеть я могу только поступившую от Соц. Защ. сумму и остаток. А как увидеть КТО выгреб разницу?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Black Sea писал(а):
"після" может случится и в следующем году .... :mrgreen:

300 грн. "светит" в этом:
Субсидіантам повернуть по 300 гривень, витрачених на комуналку під час карантину — рішення уряду


Кабінет міністрів вирішив компенсувати субсидіантам у середньому 300 гривень, витрачених на комунальні послуги в період карантину, а також спростити порядок надання субсидій українцям, які втратили роботу через карантин.

"Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини", — йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики.

Згідно з ним, уряд також вирішив збільшити на 50% соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію.
:sad2:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Ходил и я в Ощадбанк с целью открыть счёт на который потом переведут остатки денег по ЖКХ,но в Ощаде послали в УТСЗН,сказали там писать заяву.Ездил и в Соцзащиту,сказал,что меня устраивает всё по проплатам за ЖКХ Ощадом,но они послали до вас,мне нужно,чтобы остаток денег перевели на счёт.Одним словом,голову мне задурила,говорит я не так всё понимаю и что нужно перевести на Приватбанк и оплачивать самому,а в конце сезона если деньги остануться в Ощаде,то они перекинут на счёт Приватбанка.Я так понимаю,что они заинтересованы,чтобы мы получали наличкой и сами проплачивали.Сказали,что в апреле уже деньги поступят вместе с пенсией.
Radcha,так я как понимаю,чтобы избежать твоих ошибок,мне в апреле не нужно самому проплачивать в Привате,пусть с Ощада снимают,да???А там и в мае пусть тоже с Ощада или как??А то поотрезают всё нафиг за неуплату!!! :D :boast: :nono:

При чому тут Соц.захист і відкриття рахунку в Ощаді? В банку пишеться заява,додається копія паспорта і кода. Відкривається соціальний рахунок. Банк дає номер рахунку, цей номер в Соц.захист і там пишеться заява зараховувати виплати по лінії соц.захисту на вказаний рахунок. Мені на той рахунок ідуть за продукти і монетизація пільги. Мабуть і до 5 травня підуть, якщо будуть.
Тепер про проплати за комуналку: я вирішив не спішити з оплатою, почекаю до 19 квітня. В кабінеті Ощадбанку є залишок, достатній ,щоб погасити за березень. Поставщики нікуди з списку не ділися і все, що вони виставляють в платіжках банк оплачую. Едине, нема платежу за доставку, я плачу окремо в приват 24.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Мабуть завтра буде по дві відповіді. Пишу, відправляю, а в темі не з'являється

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea
Зайди через комп чи ноутбук, натисни на відповідний місяць і все побачиш

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
При чому тут Соц.захист і відкриття рахунку в Ощаді? В банку пишеться заява,додається копія паспорта і кода. Відкривається соціальний рахунок. Банк дає номер рахунку, цей номер в Соц.захист і там пишеться заява зараховувати виплати по лінії соц.захисту на вказаний рахунок. Мені на той рахунок ідуть за продукти і монетизація пільги. Мабуть і до 5 травня підуть, якщо будуть.
Тепер про проплати за комуналку: я вирішив не спішити з оплатою, почекаю до 19 квітня. В кабінеті Ощадбанку є залишок, достатній ,щоб погасити за березень. Поставщики нікуди з списку не ділися і все, що вони виставляють в платіжках банк оплачую. Едине, нема платежу за доставку, я плачу окремо в приват 24.

Благодарю за ответ.Соц.захист і відкриття рахунку в Ощаді ни при чём!!!Я их в контексте и не приводил или прочитал не всю мою писанину.Ощад мне и не нужен.У меня счёт открыт в Привате,там и пенсию и соцначисления получаю.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Radcha писал(а):
Black Sea
Зайди через комп чи ноутбук, натисни на відповідний місяць і все побачиш

Да, спасибо. Но уже разобрался. :hi:

Если кому будет полезно, то подробно:
Зайти в личный кабинет льготника Ощада:
https://pkb.oschadbank.ua/portal-smm-ws ... nd/benefit
Левой кнопкой міши тицьнуть по строке в голубом прямоугольнике "Інформація по пільгам". Открывается панелька с инфой про то кто и сколько оттуда выгреб денег.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшли комунальні за березень . На 138.51 менше.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
,чтобы избежать твоих ошибок,мне в апреле не нужно самому проплачивать в Привате,пусть с Ощада снимают,да???А там и в мае пусть тоже с Ощада или как??А то поотрезают всё нафиг за неуплату!!! :D :boast: :nono:

Перевір в кабінеті Ощадв, чи є вже розписаний третій місяць? Щось в мене не появляється.

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців