Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Пенсія чорнобильцям

Пенсія чорнобильцям

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
koks писал(а):
Your_SOUL писал(а):
Для інвалідів 1-3 групи і 1 категорії осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, реально відсудити собі пенсію у розмірі 7500-5000 грн. щомісяця, а також стягнути неоплачену пенсію за минулий час (до трьох років). S_O_D@ukr.net

Цена вопроса и гарантии по срокам?
Это "развод" насчет 3-х лет. На апеляшке сейчас берут только 6-ть месяцев по КАСу и все. :yes:

koks активист

Сообщения: 1078
голубятник писал(а):
Это "развод" насчет 3-х лет. На апеляшке сейчас берут только 6-ть месяцев по КАСу и все. :yes:

Абсолютно верно.

Патриот Аватара пользователя
участник

Сообщения: 409
koks писал(а):
голубятник писал(а):
Это "развод" насчет 3-х лет. На апеляшке сейчас берут только 6-ть месяцев по КАСу и все. :yes:

Абсолютно верно.


Уже блин на форуме реклама пошла. При чем лапшу на уши вешают не стесняясь. Шесть месяцев и все. А после изменения в законодательстве то до опубликования постановления Азарова. А если даже такое чудо произойдет, что решения судов сейчас будет в пользу человека, то никакой пенсионный вы не заставите платить по решению суда, разве только, что за взятки.

Your_SOUL гость

Сообщения: 4
Патриот писал(а):
koks писал(а): голубятник писал(а): Это "развод" насчет 3-х лет. На апеляшке сейчас берут только 6-ть месяцев по КАСу и все.

Абсолютно верно.



Уже блин на форуме реклама пошла. При чем лапшу на уши вешают не стесняясь. Шесть месяцев и все. А после изменения в законодательстве то до опубликования постановления Азарова. А если даже такое чудо произойдет, что решения судов сейчас будет в пользу человека, то никакой пенсионный вы не заставите платить по решению суда, разве только, что за взятки.


Шановні форумці, повірте, краще цією справою буде займатися спеціаліст, а не звичайна людина яку будуть "футболити" від однієї інстанції до іншої.
Щодо "РОЗВОДУ", то як Ви бачите з повідомлення вище, я не беру як інші по 300 доларів за складення позову і по 100 за засідання!!! Це не розвод, а взаємовигідна співпраця, де розрахунки відбуваються тільки після отримання бажаного результату!
А щодо строків стягнення пенсії за минулий час, то три роки - це не межа, повірте. У мене власна тактика і як показує практика, вона успішно працює, не дивлячись на те, що останнім часом ВР, КМУ і навіть ВАСУ активно намагаються позбавити звичайних людей належних їм коштів!

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
shurkop писал(а):
ngeology писал(а):
shurkop писал(а):
mekena писал(а):
ngeology писал(а):
Підійти до помічника судді? Спитати його - і вимагати переписати відповідно до одного зі зразків?
Писати апеляційну скаргу? І там оскаржувати залишення без розгляду моїх вимог і відміняти рішення наче на мою користь?

Да, можно подойти к помощнику или к судье, бывает, что при подготовке решения помощник что-либо упустил технически. Если нет, то можно подать апелляцию.

Пишите заяву про додаткове рішення згідно ст. 168 КАС України та готуйте апеляційну скаргу.

Дякую за поради. Кому адресувати заяву про додаткове рішення? Чи це елемент апеляційної скарги?

Заява пишеться на имя того судьи, кто выносил ришення. Сделайте запрос в поисковике на "зразок заяви про додатковое ришення" и будет Вам счасье.!!!

Дякую, shurkop, mekena та всі інші, які допомагали порадами!
Дійсно - поштою спрямував в суд Заяву про додаткове рішення відповідно до ст.168 КАС - і отримав рішення. Протягом 2-х тижнів! Позитивне!!! :victory:
Шкода, що без негайного виконання, але що ж поробиш...

Я боровся за виконання ст.56 (до пенсії 1% заробітку за рік понадстажу). Випадково зустрівся з юристкою нашого ПФУ - сказала, що в нашому районі це перший зразок звернення з цього приводу.
Щира подяка Likvidator, від якого я почув про цю ідею ще три роки тому, і MAN, який надав впевненість в тому, що це реальна річ, а не гра поняттями. Без їхньої участі не спромігся б судитися..

Шкода одного. Суддя розглянула ситуацію, як оскарження розміру пенсії і її перерахунку. В зв'язку з цим присудила доплату тільки з 12.2011.
А я, власне, оскаржував перерахунок пенсії за 2009-2010 роки (разову дію), який виконано ПФУ в березні 2011 року. Мабуть, щось не так пояснив як в позові, так і в Заяві на додаткове рішення.
Спробую зробити це в апеляції...
Чи не ризикувати?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ngeology писал(а):

Я боровся за виконання ст.56 (до пенсії 1% заробітку за рік понадстажу). Випадково зустрівся з юристкою нашого ПФУ - сказала, що в нашому районі це перший зразок звернення з цього приводу.
Суддя розглянула ситуацію, як оскарження розміру пенсії і її перерахунку. В зв'язку з цим присудила доплату тільки з 12.2011.?
Питання:
1.Присудила доплату додадково до 1% мін.пенсії за рік загального понадстажу(ст.56 ЗУ 796+ст.28 ЗУ1058), чи тільки 1% заробітку за рік спеціального понадстажу :?:
2. 1 % заробітку за рік спеціального понадстажу, щомісячно :?:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Your_SOUL писал(а):
А щодо строків стягнення пенсії за минулий час, то три роки - це не межа, повірте. У мене власна тактика і як показує практика, вона успішно працює, не дивлячись на те, що останнім часом ВР, КМУ і навіть ВАСУ активно намагаються позбавити звичайних людей належних їм коштів!
Отака тактика(скарга а не заява):
Звернення позивача до відповідача з заявою в порядку Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» з проханням сплатити певну суму грошей за минулий час (виконати вимоги закону тощо) не є передбаченою законом можливістю досудового порядку вирішення спору в розумінні частини четвертої статті 99 КАС України.
:?:

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
Likvidator писал(а):
ngeology писал(а):

Я боровся за виконання ст.56 (до пенсії 1% заробітку за рік понадстажу). Випадково зустрівся з юристкою нашого ПФУ - сказала, що в нашому районі це перший зразок звернення з цього приводу.
Суддя розглянула ситуацію, як оскарження розміру пенсії і її перерахунку. В зв'язку з цим присудила доплату тільки з 12.2011.?
Питання:
1.Присудила доплату додадково до 1% мін.пенсії за рік загального понадстажу(ст.56 ЗУ 796+ст.28 ЗУ1058), чи тільки 1% заробітку за рік спеціального понадстажу :?:
2. 1 % заробітку за рік спеціального понадстажу, щомісячно :?:

"Зобов'язати УПФУ ... здійснити нарахування ... відповідно до ч.2 ст. 56 ЗУ ... доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.12.2010 року, з урахуванням раніше здійснених виплат".
Це цитата. Особисто я сприймаю її, як перший варіант. Та й сума за понадстаж по 1058 не вражає...

koks активист

Сообщения: 1078
ngeology писал(а):

"Зобов'язати УПФУ ... здійснити нарахування ... відповідно до ч.2 ст. 56 ЗУ ... доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.12.2010 року, з урахуванням раніше здійснених виплат".
Це цитата. Особисто я сприймаю її, як перший варіант. Та й сума за понадстаж по 1058 не вражає...[/quote]
А ПФ апеляшку подаёт?

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
koks писал(а):
"Зобов'язати УПФУ ... здійснити нарахування ... відповідно до ч.2 ст. 56 ЗУ ... доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.12.2010 року, з урахуванням раніше здійснених виплат".
Це цитата. Особисто я сприймаю її, як перший варіант. Та й сума за понадстаж по 1058 не вражає...
А ПФ апеляшку подаёт?

Так. Нічого особистого - у них така робота. Дивився заперечення - нічого, окрім зауваження, що я отримую пенсію відповідно до 1058, то й понадстаж маю отримувати за 1058.
Мої аргументи - Чорнобильський закон вводить додаткові пільги, які поширюються на чорнобильців. Тому маю право на 56 статтю.

koks активист

Сообщения: 1078
ngeology писал(а):

Так. Нічого особистого - у них така робота. Дивився заперечення - нічого, окрім зауваження, що я отримую пенсію відповідно до 1058, то й понадстаж маю отримувати за 1058.
Мої аргументи - Чорнобильський закон вводить додаткові пільги, які поширюються на чорнобильців. Тому маю право на 56 статтю.[/quote]
Тоже 2 недели назад подал иск в Днепровском р-не. Посмотрим, как оно будет.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
ngeology писал(а):
koks писал(а):
"Зобов'язати УПФУ ... здійснити нарахування ... відповідно до ч.2 ст. 56 ЗУ ... доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.12.2010 року, з урахуванням раніше здійснених виплат".
Це цитата. Особисто я сприймаю її, як перший варіант. Та й сума за понадстаж по 1058 не вражає...
А ПФ апеляшку подаёт?

Так. Нічого особистого - у них така робота. Дивився заперечення - нічого, окрім зауваження, що я отримую пенсію відповідно до 1058, то й понадстаж маю отримувати за 1058.
Мої аргументи - Чорнобильський закон вводить додаткові пільги, які поширюються на чорнобильців. Тому маю право на 56 статтю.

У мене рішення прийняте ще 12 квітня, до негайного виконання за місяць. Виконавчий прийнято до роботи 27 травня, апеляцію подав ПФ 26 травня і на цьому все скінчилося, чекаю, дзвоню періодично в ДВС.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
МАН писал(а):
У мене рішення прийняте ще 12 квітня, до негайного виконання за місяць. Виконавчий прийнято до роботи 27 травня, апеляцію подав ПФ 26 травня і на цьому все скінчилося, чекаю, дзвоню періодично в ДВС.

MAN, це (постанова від 12 квітня) стосується ст. 56? Чи інших питань? Бо наче негайне виконання в нашому ПФУ виконують одразу...

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
МАН писал(а):
чекаю, дзвоню періодично в ДВС.

Я вот точно так ждал, ждал, а потом поехал сам в ДВС, написал заявление, что бы мне выдали копию постановления об открытии исполнительного производства (ИП), так как положенный экземпляр, который мне якобы выслали по почте, я не получал. У меня создалось такое впечатление, что ДВС "открыло ИП" прямо при мне, задним числом. Ну и ДВС пришлось точно такую копию постановления сделать для ПФ и с сопроводительным письмом отправить. Они еще мне предогали отвести, но я отказался, пусть высылают по почте, что бы остались "следы".
Moderator

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Так це постанова по ст.56, ч.2, а до негайного виконання наш ПФ ще не звик, це перший випадок у них і вони клеють дурня.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
dog-fox писал(а):
МАН писал(а):
чекаю, дзвоню періодично в ДВС.

Я вот точно так ждал, ждал, а потом поехал сам в ДВС, написал заявление, что бы мне выдали копию постановления об открытии исполнительного производства (ИП), так как положенный экземпляр, который мне якобы выслали по почте, я не получал. У меня создалось такое впечатление, что ДВС "открыло ИП" прямо при мне, задним числом. Ну и ДВС пришлось точно такую копию постановления сделать для ПФ и с сопроводительным письмом отправить. Они еще мне предогали отвести, но я отказался, пусть высылают по почте, что бы остались "следы".

Мне тоже ничего ДВС не присылал, тоже создаётся впечатление, что только после моих звонков что то началось ( меня 2 месяца не было дома). А за то , как работает канцелярия, исполнитель ответственности не несёт (дословно со слов исполнителя).
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
МАН писал(а):
А за то , как работает канцелярия, исполнитель ответственности не несёт (дословно со слов исполнителя)

Работа канцелярии - зарегистрировать ваше заявление с ИЛ в журнале и все. Дальше заяву передают непосредственно к гос. исполнителю. В Луганской, областной ДВС работает 8 исполнителей. Они "разбиты" по районам и городам Луганска и области. Так что врет ваш инспектор-исполнитель. К нему дело попадает на 2-4 день, а вот инспектора уже тормозят исполнение. Я был в кабинете исполнителя, исп. дела лежат где только возможно, на шкафах, столах, подоконнике, полу и т.д.
Moderator

koks активист

Сообщения: 1078
МАН писал(а):
Мне тоже ничего ДВС не присылал, тоже создаётся впечатление, что только после моих звонков что то началось ( меня 2 месяца не было дома). А за то , как работает канцелярия, исполнитель ответственности не несёт (дословно со слов исполнителя).[/quote]

А в ПФ был?
Ст.257 КАС:
2. Судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, є підставою для його виконання.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
dog-fox писал(а):
МАН писал(а):
А за то , как работает канцелярия, исполнитель ответственности не несёт (дословно со слов исполнителя)

Работа канцелярии - зарегистрировать ваше заявление с ИЛ в журнале и все. Дальше заяву передают непосредственно к гос. исполнителю. В Луганской, областной ДВС работает 8 исполнителей. Они "разбиты" по районам и городам Луганска и области. Так что врет ваш инспектор-исполнитель. К нему дело попадает на 2-4 день, а вот инспектора уже тормозят исполнение. Я был в кабинете исполнителя, исп. дела лежат где только возможно, на шкафах, столах, подоконнике, полу и т.д.

Но копию постановления высылает то канцелярия, а я её спрашивал -почему не выслали, в прошлом году уже на 4-й день по почте была.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
koks писал(а):
МАН писал(а):
Мне тоже ничего ДВС не присылал, тоже создаётся впечатление, что только после моих звонков что то началось ( меня 2 месяца не было дома). А за то , как работает канцелярия, исполнитель ответственности не несёт (дословно со слов исполнителя).


А в ПФ был?
Ст.257 КАС:
2. Судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, є підставою для його виконання.[/quote]
Звонил в ПФ и туда где назначают и юристу, а они дурочку включают, мол мы апелляцию подали, а то что негайне виконання-у них первый раз.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Только что получил ответ насчет апелляции ПФ от 26.05.11. по эл. почте с Днепр ААС:
Дана справа не зареєстрована.

--
Прохання підтвердити отримання цього листа.

З повагою головний спеціалист з інформаційних технологій
Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
Лубенець В.М.
(056) 726-90-29

Как такое может быть?
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

koks активист

Сообщения: 1078
МАН писал(а):
Только что получил ответ насчет апелляции ПФ от 26.05.11. по эл. почте с Днепр ААС:
Дана справа не зареєстрована.

--
Прохання підтвердити отримання цього листа.

З повагою головний спеціалист з інформаційних технологій
Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
Лубенець В.М.
(056) 726-90-29

Как такое может быть?

А ты уверен, что дело ушло? Узнай в суде исходящий.
С ПФ нужно общаться только письменно, тогда может что-нибудь добьёшься.
Почему апеляшка подана больше чем через месяц?

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
koks писал(а):
МАН писал(а):
Только что получил ответ насчет апелляции ПФ от 26.05.11. по эл. почте с Днепр ААС:
Дана справа не зареєстрована.

--
Прохання підтвердити отримання цього листа.

З повагою головний спеціалист з інформаційних технологій
Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
Лубенець В.М.
(056) 726-90-29

Как такое может быть?

А ты уверен, что дело ушло? Узнай в суде исходящий.
С ПФ нужно общаться только письменно, тогда может что-нибудь добьёшься.
Почему апеляшка подана больше чем через месяц?

Потому, что решение и исполнительный мне дали 19 мая, а когда они получили не знаю. Исходящий №5618/11 от 26.05.2011. Только что позвонил в ДВС, хотел что то узнать у Макаровой Ю.В., но она благополучно ушла в отпуск...
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Al418 активист

Сообщения: 959
Откуда: Запорожская обл.
МАН писал(а):
Только что получил ответ насчет апелляции ПФ от 26.05.11. по эл. почте с Днепр ААС:
Дана справа не зареєстрована.
...

Как такое может быть?
Радоваться надо, давить на ДВС и наслаждаться жизнью....

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
МАН писал(а):
Как такое может быть?

Может, может. Если ваше дело передали, все таки, в ап.суд, то оно может просто лежать в общей "куче". Если дело регистрируют, то его распределяют конкретно к судье и его помощник и секрктарь берут ваше дело в обработку и через 1-2 месяца его рассмотрят. А сейчас в ап.судах находятся десятки тысяч дел и их регистрируют перед рассмотрением. Так что оно может спокойно лежать в "куче до зеленых веников".
Moderator

Пред.След.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців