Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Решение судов о перерасчете пенсий с конечной датой

Решение судов о перерасчете пенсий с конечной датой

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Почти тоже самое!!!
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Сообщение 16-04-2011, 18:20
Дмитрий Исаев Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1016
Откуда: Запорожская-обл.
Да бог ты мой. Что такого трудного понять, что никаких криминальных дел просить открывать не надо. Просто в тех местах Административного иска, где вы раньше писали-Управление ПФ Украины в таком-то районе необходимо писать -Начальника Управления ПФ Украины в током-то районе Иванова Ивана Ивановича.. Например в своей просьбе к суду вы просите-Признать действия Иванова ИИ, как начальника Управления ПФ Украины в __________районе,по отказу в перерасчёте пенсии ВАМ по нормам ч.1 ст.50 и ч.4 ст.54 з-на 796-12 -Неправомерными. Обязать Иванова ИИ выплатить образовавшуюся задолжность и т.д. А там уж пускай суд решает из собственного кармана он будет выплачивать или из государственного. Это уже не наше дело. И Я уверен если несколько чинуш таким образом погасят задолжности инвалидам чернобыля, то очень многие 1000 раз подумают прежде,чем подписывать такие отказы в перерасчёте, да и вообще выполнять такого рода указания сверху, если только оно будет в виде письменного приказа на основании которого им легко будет переложить ответственность на "ХРУПКИЕ" плечики.СВОЕГО начальства.
Опереться можно только на того--кто сопротивляется.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Нет, сразу пойдёт смена ответчика....
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Вот интересно год два назад суды принимали положительное решение по 3-и года (по ст.50,54) и никаких по. А сейчас все перевернулось с ног на голову? :unknown:

Да я впринцепе морально готов судится каждые (шесть месяцев).Ну если ИМ так хочется. :unknown:

Liga777 гость

Сообщения: 4
Мені була згідно постанови суду призначена пенсія, без обмеження виплати у часі, тобто по життєво , як постраждалому внаслідок аварії на ЧАЄС 3-ї групи ! Питання таке, ПФ не хочу змінювати розмір пенсії з врахуванням прожиткового мінімуму, тобто мінімуму піднімається , а пенсія є сталою з моменту прийняття рішення судом ! ПФ каже, що є Лист ( Роз'яснення ) Верховного ( можливо вищого адміністративного суду ) де йдеться мова про те що виплата пенсії встановлюється з моменту рішення суду, тобто на кожне підвищення мінімуму потрібно нова постанова суду! Скажіть де шукати такий лист і хто що знає про це ?

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3873
Откуда: Запоріжжя
Liga777 писал(а):
ПФ каже, що є Лист ( Роз'яснення ) Верховного ( можливо вищого адміністративного суду ) де йдеться мова про те що виплата пенсії встановлюється з моменту рішення суду, тобто на кожне підвищення мінімуму потрібно нова постанова суду!

А вы этот вопрос задайте ПФ и обязательно в письменной форме. Мол, "...прошу дать ответ на основании какого документа не пересчитываете мне пенсию, согластно изменившегося прож. минимума..." Ну что то в таком духе.
Убъете сразу двух зайцев. Узнаете название документа (если он вообще есть) и на основании этого ответа можно будет, при необходимости, подать иск. :yes:
Moderator

Liga777 гость

Сообщения: 4
Я звернувся до ПФ, чому пенсія є сталою, вони радили звернутися до суду, я звернувся, поважний суддя написав таку ухвалу, що я в потім писав заяву про скасування мого позову, щоб його залишили без розгляду, суддя вирішив мені перерахувати пенсію, що я не просив і де він це взяв не зрозуміло та мабуть ще з датою кінцевої виплати, як у більшості випадків, ну хвора людина ) і у приватній розмові каже, коли він зрозумів, що я прошу, що пенсія виходячи с листа якогось вищого суду призначається у такому розмірі , 6 х на той мінімальній прожитковий, що був на той час, і не змінюється при підвищенні мінімального розміру, дуже б було не погано знайти цей лист чи роз'яснення, якщо хтось знає про що мова, буду дуже вдячний )

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3873
Откуда: Запоріжжя
Liga777 писал(а):
Я звернувся до ПФ, чому пенсія є сталою, вони радили звернутися до суду, я звернувся, поважний суддя написав таку ухвалу, що я в потім писав заяву про скасування мого позову, щоб його залишили без розгляду, суддя вирішив мені перерахувати пенсію, що я не просив і де він це взяв не зрозуміло та мабуть ще з датою кінцевої виплати, як у більшості випадків, ну хвора людина ) і у приватній розмові каже, коли він зрозумів, що я прошу, що пенсія виходячи с листа якогось вищого суду призначається у такому розмірі , 6 х на той мінімальній прожитковий, що був на той час, і не змінюється при підвищенні мінімального розміру, дуже б було не погано знайти цей лист чи роз'яснення, якщо хтось знає про що мова, буду дуже вдячний )

И давайте общаться где то в одной теме, а не сразу в двух.
Moderator

Пред.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців

cron