Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Размер разовой денежной помощи к 5 мая

Размер разовой денежной помощи к 5 мая

Крім пенсійних
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
dog-fox писал(а):
Вопрос - как эти ксерокопии приобщить к делу? Каким должн быть "клопотання" ?

Снимите ксерокопии в 2-х экз. и подайте судье (помощнику) для приобщения к делу... Я такие вещи делаю без заявлений.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
mekena писал(а):
Снимите ксерокопии в 2-х экз. и подайте судье (помощнику) для приобщения к делу... Я такие вещи делаю без заявлений.

А как на счет того, что в медкарте все записи заверены лишь подписью врача? (нет ни печатей ни штампов) Этого будет достаточно?
Moderator

Nixto Аватара пользователя
участник

Сообщения: 307
Откуда: Kharkov
mekena писал(а):
Я такие вещи делаю без заявлений.

Даже устных?!! т.е. молча суете судье на стол :shok: :mda:
Или таки произносите фразу: "Прошу приобщить к делу" :?:
(Что и собственно и является заявлением).

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
dog-fox писал(а):
Этого будет достаточно?

я думаю, достаточно. А вообще на усмотрение судьи.
Nixto писал(а):
Или таки произносите фразу: "Прошу приобщить к делу" Question
(Что и собственно и является заявлением).
Ессно, я при этом что-то говорю и прошу...

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
mekena писал(а):
я думаю, достаточно. А вообще на усмотрение судьи.

Да это все понятно. Кажется мне, "мой" судя настроен отказать в востановлении срока обращения в суд, так как спрашивал с таким намеком, что "...ну на все же 180 дней у вас не будет справок и выписок..." А в конце сказал: "Посмотрим, будет ли УТСЗН в своих пояснениях просить применить ст. 99 КАС"??? Но все равно, буду бороться. :victory:
Moderator

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
dog-fox писал(а):
.ну на все же 180 дней у вас не будет справок и выписок..." А в конце сказал: "Посмотрим, будет ли УТСЗН в своих пояснениях просить применить ст. 99 КАС"??? Но все равно, буду бороться.

Кроме всего, ещё взять у врача справку о состоянии у него на учёте по
такому-то диагнозу и тоже приобщить к делу. :yes:

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Виртуальное благосостояние чернобыльцев растет !!!
Сегодня выиграл два дела по выплатам к 5 мая. За 2010 год удалось восстановить срок обращения в суд "с помощью" множества выписок из мед. карты, получилось 1 раз в месяц в течении года посещал больницу. За 2011 год прошло без проблем. Правда УТСЗН может подать апеляции... :angry:
Теперь ложусь в больницу на две недели... :sad2:
Последний раз редактировалось dog-fox 04-07-2011, 12:23, всего редактировалось 1 раз.
Moderator

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
dog-fox писал(а):
Сегодня выиграл два дела по выплатам к 5 мая. За 2010 год удалось восстановить срок обращения в суд "с помощью" множества выписок из мед. карты, получилось 1 раз в месяц в течении года посещял больницу.


Вітаю!
Я вивчив закон про інвалідів, за яким нараховують ці виплати.
Написав заяву в УПСЗН щодо виплат.
Тепер чекаю на відповідь і намагатимусь скласти акт (зразок знайшов в цій темі).
До речі, шукаю допомоги!
В законі є чудова стаття про щорічні путівки та компенсацію за них (для маминого варіанту - навіть без обгрунтування потреби путівки). Питання таке - чи є десь середні вартості путівок, по роках, для використання в позові на виплату цих грошей?
Чи доводилось Вам чути про аналогічні справи?
Може, хтось судився - то який результат?

gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
ngeology писал(а):
...Питання таке - чи є десь середні вартості путівок, по роках, для використання в позові на виплату цих грошей?...

2005 год
2006 год
2007 год
2008 год
2009 год
2010 год
2011 год

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
gor писал(а):
ngeology писал(а):
...Питання таке - чи є десь середні вартості путівок, по роках, для використання в позові на виплату цих грошей?...

2005 год
2006 год
2007 год
2008 год
2009 год
2010 год
2011 год

Фантастика!
Дякую, з санаторно-курортним лікуванням все зрозуміло :)))
Думаю, ті чиновники, що підписують такі накази, відпочивають саме за такими цінами.
Просто цинізм.
Добре, спробую поборотись хоча б за виплати до 5-го Травня.

gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
ngeology писал(а):
Фантастика!...

При этом надо учесть, что данную компенсацию выплачивают 1 раз в 2 года :bomb:

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
gor писал(а):
При этом надо учесть, что данную компенсацию выплачивают 1 раз в 2 года

Вроде не отменяли в ЗУ 796-12 в ст. 20 п.4:
пункт 4 викласти в такій редакції:

"4) позачергове щорічне безплатне надання санаторно-курортних
путівок або одержання за їх бажанням грошової компенсації в
розмірі середньої вартості путівки в Україні. Порядок надання
путівок та розмір їх середньої вартості визначаються Кабінетом
Міністрів України";

gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Вроде не отменяли в ЗУ 796-12 в ст. 20 п.4:
пункт 4 викласти в такій редакції:

"4) позачергове щорічне безплатне надання санаторно-курортних
путівок або одержання за їх бажанням грошової компенсації в
розмірі середньої вартості путівки в Україні. Порядок надання
путівок та розмір їх середньої вартості визначаються Кабінетом
Міністрів України";

Я почему то подумал, что речь идет о Законе 3551

Дима-М участник

Сообщения: 117
Откуда: Харьков
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, с чего начать отсуживать выплату к 5 мая.
От кого нужны ответы, и какие, для этого направлять запросы?
Кстати, я не опоздал?

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Дима-М писал(а):
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, с чего начать отсуживать выплату к 5 мая.
От кого нужны ответы, и какие, для этого направлять запросы?
Кстати, я не опоздал?
Для начала нужно обратиться с заявлением до Управління праці та соціального захисту - с просьбой -надати довідку про розмір сплаченої допомоги до 5 травня. С ответом (и приобщенном иске ) в суд . Образцы в начале темы. :yes:

Дима-М участник

Сообщения: 117
Откуда: Харьков
голубятник писал(а):
Дима-М писал(а):
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, с чего начать отсуживать выплату к 5 мая.
От кого нужны ответы, и какие, для этого направлять запросы?
Кстати, я не опоздал?
Для начала нужно обратиться с заявлением до Управління праці та соціального захисту - с просьбой -надати довідку про розмір сплаченої допомоги до 5 травня. С ответом (и приобщенном иске ) в суд . Образцы в начале темы. :yes:

Спасибо!

Дима-М участник

Сообщения: 117
Откуда: Харьков
Суд ПИ мне отказал. Говорят, что я не доказал что нужно использовать закон о Пенсионном страховании. Напоминают, что есть Закон о пенсионном обеспечении, но там мин. пенсия должна быть не ниже " межи малозабезпеченості". Три дня роюсь, но не нашел этой черты после 1999 г. Думаю, что прожиточный минимум и " межа малозабезпеченості" понятия разные.
Хочу подать апеляцію, но что с этим делать не знаю.
Посоветуйте, хто знает, пожалуйста.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Дима-М писал(а):
Три дня роюсь, но не нашел этой черты после 1999 г.

не понял, вы что, еще за те года судится вздумали? :shok: Оно вам надо?

Дима-М участник

Сообщения: 117
Откуда: Харьков
mekena писал(а):
Дима-М писал(а):
Три дня роюсь, но не нашел этой черты после 1999 г.

не понял, вы что, еще за те года судится вздумали? :shok: Оно вам надо?

нет за 11

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Дима-М раньше по этим искам проблем с определением размера прожиточного минимума никогда не было. Сейчас пошла с этим волна, суды получили команду "фас". Поэтому и не удивительно. Апелляцию подавать надо. Возьмите обоснование в одном из решений ВАСУ в Реестре.

Дима-М участник

Сообщения: 117
Откуда: Харьков
Да,mekena, я роюсь по реестру. До ВАСУ видно иски за 11 год не дошли, но в тех, что я смотрел, нет упоминания Закона о пенсионном обеспечении, а мне нужно, вероятно, об этом написать?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ngeology писал(а):
gor писал(а):
ngeology писал(а):
...Питання таке - чи є десь середні вартості путівок, по роках, для використання в позові на виплату цих грошей?...

2005 год
2006 год
2007 год
2008 год
2009 год
2010 год
2011 год
Фантастика!


1. Установити середню вартість санаторно-курортної путівки
для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної
путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування в
межах обсягу бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону
України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" ( 2857-17 ), у
сумі 300 гривень.

Ніде не сказано,що це не за Один ліжко-день :nono:
Вартість санаторно-курортних путівок для дорослих в ДП “Санаторій “Конча-Заспа”


Один ліжко-день
Двомісний І корпус
поліпшеної категорії

355 гривен



:mda:
ngeology писал(а):
До речі, шукаю допомоги!
В законі є чудова стаття про щорічні путівки та компенсацію за них (для маминого варіанту - навіть без обгрунтування потреби путівки). ...
Чи доводилось Вам чути про аналогічні справи?
Може, хтось судився - то який результат?

Визнати протиправними дії Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради щодо відмови ОСОБА_1 у виплаті грошової компенсації в розмірі середньої вартості путівки в Україні за 2010 рік.

Зобов'язати Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради виплатити ОСОБА_1 відповідно до п.4 ч.1 ст. 20 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” грошову компенсацію в розмірі середньої вартості санаторно-курортної путівки за 2010 рік в сумі 4328 грн.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/19523135
Проти КМУ
стягнути з Кабінету Міністрів України середню вартість санаторно-курортної путівки за 2008 р. у сумі 3542 грн;
:idea:

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
Likvidator писал(а):
http://reyestr.court.gov.ua/Review/19523135
Проти КМУ
Цитата:
стягнути з Кабінету Міністрів України середню вартість санаторно-курортної путівки за 2008 р. у сумі 3542 грн;
Idea

Дякую, Likvidator-е.
Але від імені мами вже не буду за це судитись. Дай їй Боже хоч почути присуд за виплати ло 5 Травня на свою користь за життя.
Можливо, зроблю спробу за свою компенсацію відсутності путівок(як чорнобильця).

Дима-М участник

Сообщения: 117
Откуда: Харьков
Господа, товарищи, друзья-форумчане., прошу посмотреть мою ап. скаргу, может, что-то подскажете или вовсе забракуете. Я в этом деле новичок и не знаю, как их пишут.

В мотивувальній частині районний суд зазначив, що позивач не надав жодного доказу, в обґрунтування своїх вимог щодо застосування при нарахуванні щорічної разової допомоги до 5 травня згідно Закону України " Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту" № 3551-12 від 22.10.1993 р.
При цьому районний суд вказує що при призначенні щорічної разової допомоги до 5 травня управління праці та соціального захисту населення керувалось постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.11 р. № 341
Але, статтею 2 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” визначено, що законодавство України про статус ветеранів війни та їх соціальні гарантії складається з цього закону та інших актів законодавства України; права та пільги для ветеранів війни, встановлені раніше законодавством України, не можуть бути скасовані без їх рівноцінної заміни; нормативні акти органів державної влади, які обмежують права і пільги ветеранів, передбачені цим законом є недійсними.

Крім того, ч. 2, 3 ст. 22 Конституції України передбачено, що «Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані при прийнятті нових законів, або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод»

Також районним судом зазначено, що єдиним законом, який визначає мінімальний розмір пенсії за віком що призначається за рахунок коштів Державного бюджету є Закон України "Про пенсійне забезпечення" від 5 листопада 1991 року.
Так, в вищеозначеному Законі є визначення мінімальної пенсії за віком. Згідно з ст.. 19 Закону України "Про пенсійне забезпечення" від 5 листопада 1991 року мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі мінімального споживчого бюджету.
В умовах кризового стану економіки та спаду виробництва мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі не нижче межі малозабезпеченості.
В свою чергу згідно статті 1 Закону України " Про мінімальний споживчій бюджет" вiд 03.07.1991 № 1284-XII Мінімальний споживчий бюджет - це набір продовольчих і
непродовольчих товарів та послуг у натуральному і вартісному вираженні, що забезпечує задоволення основних фізіологічних і соціально-культурних потреб людини.

Такий самий показник є й в Законі України вiд 15.07.1999 № 966-XIV "Про прожитковий мінімум"

Статтею 1 цього закону сказано, що Прожитковий мінімум - вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини,
збереження його здоров'я набору продуктів харчування, а також мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості
Статтею 2 цього закону окреслена область застосування прожиткового мінімуму, а саме
" встановлення розмірів мінімальної заробітної плати та мінімальної пенсії за віком, визначення розмірів соціальної допомоги, допомоги сім'ям з дітьми, допомоги по безробіттю, а також стипендій та інших соціальних виплат виходячи з вимог
Конституції України та законів України;"
Таким чином є два показника тотожні між собою це мінімальний споживчій бюджет( Закон України про пенсійне забезпечення) та прожитковий мінімум( Закон України про прожитковий мінімум). Саме прожитковий мінімум щороку затверджується Верховною Радою України в законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

У Законі "Про пенсійне забезпечення" від 5 листопада 1991 року для встановлення мінімальної пенсії за віком в умовах кризового стану економіки та спаду виробництва допускається встановлення мінімальної пенсії за віком не нижче межи малозабезпеченості. Згідно статті 4 Закону України від 04.10.1994 № 190/94-ВР "Про межу малозабезпеченості" величина вартості межі малозабезпеченості щорічно затверджується Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України при затвердженні Державного бюджету України і періодично переглядається відповідно до зростання індексу цін на споживчі товари і послуги разом з уточненням показників Державного бюджету України.
Останній раз межа малозабезпеченості встановлювалась Законом України від 15.09.99 р.N 1047-14 "Про внесення зміни до Закону України "Про встановлення величини вартості межі малозабезпеченості та розміру мінімальної заробітної плати на 1999 рік"
Таким чином цей показник ніяк не може застосовуватись для визначення мінімальної пенсії за віком у 2011 році.

Виходячі з того, що тільки Законом України " Про загальнообов'язкове державне
пенсійне страхування", а саме ст. 28 цього Закону мінімальна пенсія за віком встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а саме прожитковий мінімум застосовується для встановлення розмірів мінімальної пенсії за віком згідно Закону від 15.07.1999 № 966-XIV" Про прожитковий мінімум"і затверджується "Законом про Державний бюджет" на відповідний рік згідно того ж Закону, вважаю, що тільки Закон України " Про загальнообов'язкове державне
пенсійне страхування" має застосовуватися для розрахунку щорічної разової допомоги до 5 травня яка передбачена Законом України " Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту" № 3551-12 від 22.10.1993 р. і повинна призначати та виплачуватись у розірі
• інвалідам 3 групи — 7 мінімальних пенсій за віком;


дальше скасувати , задовільнити я потом допишу

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
Отримав ухвалу суду щодо маминих виплат. Точніше, отримав не я - прийшла на її адресу. Хоча в кожному документі указав адресу для листування свою - як довіреної особи.
В Ухвалі мова йде про те, що оскільки я прошу перерахувати виплати з 2007 року, то справу залишено без розгляду. Пропущений термін звернення до суду.
Подовжувати (відповідно до заяви) термін дії на підставі інвалідності (мати прикута до ліжка, єдине джерело інформації - радіо) вони не забажали - це не є підставою.
Те, що там присутній і 2011 рік - теж якось лишилось непоміченим:)
Що тепер можна зробити?

Оформляв документи через Оксану Чубко (ТОВ Надія, що рекламує себе в цьому форумі), піду сьогодні до неї - але думка фахівців Форуму для мене важлива.

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців