Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство Поворот виконання після смерти позивача

Поворот виконання після смерти позивача

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
Николай86 посетитель

Сообщения: 55
mekena
Потрібна допомога старій людині ,матері померлого чорнобильця ,я недуже заю цю тему.суд першоі інстанціі винав його право на отримання пенсіі врозмірі не менше 10 пенсій за віком через 5 місяів син помер не дочикавшись апеляціі заклопотанням матері суд визнає іі спадкоємцем ізобов,язує виплатити заборгованість суд першоі інстанціі видає виконавчий лист на імя померлого.П,Ф виплачує кошти ,а зараз подав позов на поворот виконавчого провадження і вимагає з неі виплачені кошти алаж вона не підробляла ніяких документів кошти отримала по рішеню суду як ій повестися? :ok:

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3858
Откуда: Запоріжжя
Николай86 писал(а):
як ій повестися?

Сразу сказать тяжело. Надо-бы посмотреть иск, чем ПФ мотивирует свой "позов" ?
Moderator

Сообщение 26-03-2011, 17:47
Николай86 посетитель

Сообщения: 55
dog-fox
мотивація ст.1219 Ц,П,К

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3858
Откуда: Запоріжжя
Надо больше информации.
Николай86 писал(а):
мотивація ст.1219 Ц,П,К

Стаття 1219(ЦКУ). Права та обов'язки особи, які не входять до складу спадщини
...4) права на аліменти, пенсію, допомогу або інші виплати, встановлені законом;

Ну так это касается получения пенсии после смерти, то есть наследник не имеет право получать в дальнейшем пенсию умершего.
ЗУ 1058-15:
Стаття 52. Виплата недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера
1. Сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується - по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другій статті 36 цього Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.
2. Члени сім'ї, зазначені в частині першій цієї статті, повинні звернутися за виплатою суми пенсії померлого пенсіонера протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.
У разі звернення кількох членів сім'ї, які мають право на отримання суми пенсії, зазначеної у частині першій цієї статті, належна їм відповідно до цієї статті сума пенсії ділиться між ними порівну.
3. У разі відсутності членів сім'ї, зазначених у частині першій цієї статті, або у разі незвернення ними за виплатою вказаної суми в установлений частиною другою цієї статті строк сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, входить до складу спадщини.

Стаття 1220. Відкриття спадщини
1. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою.
2. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою (частина третя статті 46 цього Кодексу).
3. Якщо протягом однієї доби померли особи, які могли б спадкувати одна після одної, спадщина відкривається одночасно і окремо щодо кожної з них.
4. Якщо кілька осіб, які могли б спадкувати одна після одної, померли під час спільної для них небезпеки (стихійного лиха, аварії, катастрофи тощо), припускається, що вони померли одночасно. У цьому випадку спадщина відкривається одночасно і окремо щодо кожної з цих осіб.

Скорее всего там какой то сложный "сюжет". Может не уложились в 6-и месячный срок, может есть еще претенденты и т.д.
Moderator

Сообщение 26-03-2011, 20:43
Николай86 посетитель

Сообщения: 55
dog-fox
В строк уклалися ,п.ф мотивує тим що пенсию померлий невстиг отримати за життя і рішення набрало законоі сили піля його смерті за клопотанням матері я сам не бачив позову тільки зі слів братовоі дружини і то по телефону.,дав пораду спиратися на ст.1227 ц.п.к .А по великому рахунку треба матері послати іх подалі і жодний суддя не винесе рішення повертати гроші .Яка Ваша думка?

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Николай86 писал(а):
dog-fox
В строк уклалися ,п.ф мотивує тим що пенсию померлий невстиг отримати за життя і рішення набрало законоі сили піля його смерті за клопотанням матері я сам не бачив позову тільки зі слів братовоі дружини і то по телефону.,дав пораду спиратися на ст.1227 ц.п.к .А по великому рахунку треба матері послати іх подалі і жодний суддя не винесе рішення повертати гроші .Яка Ваша думка?

Я теж так думаю,що жоден суддя не винесе таке рішення,якщо тільки не підмажуть.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3858
Откуда: Запоріжжя
МАН писал(а):
Я теж так думаю,що жоден суддя не винесе таке рішення

Все равно надо писать свои "заперечення".
Moderator


Вернуться в Суди та судочинство