Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 19-11-2019, 00:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21-03-2011, 14:08 
участник

Nickolas писал(а):
Кстати, и предлагаемые реформой изменения не так сложно учесть:

- расчет только по периоду после 2000 года - тоже не сложно предусмотреть при переборе вариантов.

По словам главного реформатора в результате всенародного обсуждения было принято решение на пять лет заморозить расчет пенсии по периоду только после 2000-го года

Цитата:
Ми за останні місяці достатньо багато провели робочих зустрічей, нарад з фахівцями, з людьми, з профспілками, роботодавцями, з різними категоріями. І ми слухали, робили висновки. До чого ми прийшли і що уже сьогодні ми можемо сказати, що потрібно було б змінити в тій пропозиції, яку ми внесли до Верховної Ради.
Я вважаю, що, до речі, можу сказати, що ці пропозиції ми відпрацювали і разом з Прем’єр-міністром, теж вони були сприйняті і ним. І підтримана вся робоча група, яка працювала над цим законодавством...

...Також дозволити до 1 січня, ми пропонуємо, 2016 року брати за бажанням заробітну плату до 2000 року для призначення пенсії. Але хочу сказати, що тут достатньо багато сьогодні зловживань, маючи персоніфікацію ми вважаємо, що ще 5 років ми могли б продовжити це. Після цього по 15 років було б у кожної людини персоніфікованих рахунків, ми б могли повернутися до цієї персоніфікації.
http://www.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/sl160211.htm

Часовой пояс: UTC + 2 часа