Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Мысли вслух

Мысли вслух

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
Сообщение 20-05-2021, 15:53
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
dog-fox писал(а):
Только у меня эта тема заглючила??? ...
Исправляя ситуацию, удалил одно сообщение Radcha. Раньше помогало.

Отож. Це ж як в моторі- нічого викидати не можна . Що тут хоть за крамола була? Ні матів, ні закликів...

Ваше сообщение удалено по техническим причинам. Бывает глючит ветка форума и что-бы это исправить, необходимо удалить последнее сообщение. Ваше было последним.
Moderator

Сообщение 20-05-2021, 17:04
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Ваше сообщение удалено по техническим причинам. Бывает глючит ветка форума и что-бы это исправить, необходимо удалить последнее сообщение. Ваше было последним.

:yes:

Сообщение 24-05-2021, 06:20
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна

Сообщение 24-05-2021, 08:44
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!

Перевірте посилання, а краще давати скопійований текст тут, щоб не відкривати додаткові вікна.
Ось скрін:

ИзображениеИзображение
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 24-05-2021, 08:49
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
mekena писал(а):
Перевірте посилання, а краще давати скопійований текст тут, щоб не відкривати додаткові вікна.

Нормально открывается прямая страничка в фейсбуке!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Сообщение 24-05-2021, 08:52
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
mekena писал(а):
Перевірте посилання, а краще давати скопійований текст тут, щоб не відкривати додаткові вікна.

Нормально открывается прямая страничка в фейсбуке!!

Еще раз проверил - то же самое, как на скрине.
:unknown:
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 24-05-2021, 09:56
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
mekena писал(а):
Еще раз проверил - то же самое, как на скрине.
:unknown:

https://prnt.sc/13c7kf6
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Сообщение 24-05-2021, 11:25
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
mekena писал(а):
Еще раз проверил - то же самое, как на скрине.
:unknown:

https://prnt.sc/13c7kf6

Я сомневаюсь в этом сговоре. Никак не укладывается в логику действий.
Хотелось бы услышать мнение другой стороны.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 24-05-2021, 11:51
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс

Береза ещё тот фрукт и полагаться на его инфу 100% нельзя!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Сообщение 24-05-2021, 13:26
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Сліди ведуть до списку злодіїв в законі, на яких РНБО наклала санкції і яких повинні депортувати з України. Наче так. Непонятка, їх внесли під шумок, щоб видати РФ? Бо я не вірю, щоб " вор в законе" пішов прлливати кров, воювати проти РФ на боці України.Тим більше, їм їхній статус забороняє зброю носити
Відомі тільки 44 імені з 665
1. АЛИЕВ Гилани Шамсудинович, 08.08.1974г.р.;
2. АСАТРЯН Эдуард Сергеевич, 14.09.1968г.р.;
3. АСОЯН Нодари Жоржикович, 04.04.1973г.р.;
4. АСХАБОВ Хасан Магомедович, 13.02.1995г.р.;
5. АХМАДОВ Хусейн Сейпиевич, 06.07.1966г.р.;
6. АШУМОВ Глеб Эльбрусович, 05.03.1982г.р.;
7. БАБАЕВ Александр Тофикович, 03.09.1979г.р.;
8. БЕКАЕВ Омар Минкаилович, 02.02.1957г.р.;
9. ГЕРЛИАНИ Давид Нугзарович, 25.06.1972г.р.;
10. ГЛОНТИ Серго Семенович 27.09.1971г.р.;
11. ГОРАДЗЕ Миндия Гурамович, 14.12.1981г.р.
12. ДЖАМБУЛАТОВ Руслан Адамович, 19.10.1988г.р.;
13. ДЖАМБУЛАТОВ Рустам Адамович, 13.10.1984г.р.;
14. ДЖАНЕЛИДЗЕ Поликарп Автандилович 27.07.1974г.р.;
15. ДЖАЧВЛИАНИ Лаша Валерьянович, 16.04.1974г.р.;
16. ДИНАБОРСКИЙ Роберт Богданович 01.08.1977г.р.;
17. ДУКУЗОВ Магомед Идрисович, 11.04.1978г.р.
18. ИМАНАЛИ Андрей Михайлович, 22.06.1971г.р.;
19. ИСАЕВ Имран Абдулбакиевич, 24.02.1976г.р.;
20. ИСЛАНГИРИЕВ Апти Магомедович, 26.07.1970г.р.;
21. КАТАМАДЗЕ Реваз Джондоевич, 28.02.1974г.р.;
22. КИПИАНИ Вахтанг Демурович, 21.09.1978г.р.
23. КУХИЛАВА Антимоз Хухутович, 04.10.1956г.р.;
24. ЛИСЕНКО Сергей Иванович, 31.08.1954г.р.;
25. ЛОБЖАНИДЗЕ Георгий Шакроевич, 08.09.1971г.р.;
26. МУРТАЗОВ Заур Алхизурович, 14.08.1986г.р.;
27. НЕДЗЕЛЬСКИЙ Андрей Степанович, 01.03.1973г.р.;
28. ОЗМАНОВ Давид Шалвович, 07.12.1970г.р.;
29. ОЛИЙНИК Сергий Александрович, 05.04.1973г.р.;
30. ОРАГВЕЛИДЗЕ Кахабер Тристанович, 24.08.1973г.р.;
31. ПАНЮШИН Виктор Михайлович, 13.09.1958г.р.;
32. РУСАН Василь Александрович, 19.06.1974г.р.;
33. САРГСЯН Арташес Аветикович, 07.12.1975г.р.;
34. САРГСЯН Хорен Карленович, 23.08.1977г.р.;
35. САРКИСЯН Армен Нагапетович, 22.09.1978г.р.;
36. СУСОЕВ Ибрагим, 24.07.1978г.р.;
37. ХАЧАТРЯН Армен Альбертович, 04.07.1977г.р.;
38. ХМЕЛИДЗЕ Георгий Гивиевич, 12.12.1960г.р.;
39. ЦИКОРИДЗЕ Рамаз Лериевич, 12.06.1972г.р.;
40. ЧАРАЯ Тенгиз Автандилович, 10.04.1982г.р.;
41. ЧХАРТИШВИЛИ Паата Константинович, 01.10.1970г.р.;
42. ШЕМАЗАШВИЛИ Коба Шалвович, 17.01.1974г.р.;
43. ШЕРЕМЕТ Валерий Андреевич, 11.11.1949г.р.;
44. ЯСАГОВ Адлан Умарович, 04.06.1982г.р..
(Капець, ну чисто "славяне" :mrgreen: )


Береза пише про
: А знаєте, хто ці люди? Це, наприклад, командир чеченського батальйону імені шейха Мансура під позивним Муслім Чеберлоєвський. Він номер 632 в списку РНБО. А ще Муслім Ідрісов, начштабу батальйону ім. Шейха Мансура, який посідає номер 646 в санкційному списку Зеленського. І Салман Сайнароєв, номер 659 у цьому ж списку. Є в списку й інші бійці-добровольці, яких дуже сильно хоче отримати Кремль".
Хтозна, увесь санкційний список закритий.
Последний раз редактировалось Radcha 24-05-2021, 13:55, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 24-05-2021, 13:52
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Хотелось бы услышать мнение другой стороны.

Друга сторона це ОП? РНБО ? Чи Зеленського? Думаю, навряд чи щось буде конкретне. Береза, Ярош, Бутусов - покищо безальтернативи .

Сообщение 26-05-2021, 07:06
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
ОАСК просять частково зупинити рішення РНБО від 14 травня 2021
суд просять зупинити дію Рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», від 14 травня 2021 року, у частині застосування санкцій відносно Ясагова Адлана, Ідрісова Мусліма та Шаіпова Магомеда. Відповідні заяви надійшли до суду до подання самих позовів, як це передбачено положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.
Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Даааа, а в суді такий собі суддя Вовк заангажований скучає....

Сообщение 26-05-2021, 08:00
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Навіщо Вовк? Чи ми не відсужували в адмін. судах? Чи не скасовували постанови кбміну?
Легко! Якщо дії влади суперачить с законами або Конституцією.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 26-05-2021, 09:04
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Я згадав суддю Вовка як заполітизовану особу. Любителя "руського міра" .
В конституції громадяни України мають захищати свою державу. А чеченців, які воюють за Україну, формально можна видати РФ, бо вони громадяни тієї країни , так? Конституція не буде порушена... А те , що їм там не жити, така дрібниця....І те , що вони воюють проти РФ , цілий батальйон в складі ЗСУ- ну зовсім не по братські. Як в очі луноликому при зустрічі дивитися?

Сообщение 26-05-2021, 09:12
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Мене завжди напружує і лякає, коли починається процес пошуку виправдання любим діям влади.. На жаль , процес іде

Сообщение 26-05-2021, 09:28
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Навіщо Вовк? Чи ми не відсужували в адмін. судах? Чи не скасовували постанови кбміну?
Легко! Якщо дії влади суперачить с законами або Конституцією.

Вовк тому, що він як був ОАСК, то і продовжує правити бал , в тому ж суді


Сообщение 30-05-2021, 08:33
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
От думаю- хто ж ти на сьогодні є, Семене? В 2014 чуть не ікона, зараз в СІЗО... " Верной дорогой идём, товарищи "?
В кого не відкриває Фейсбук

текст
Ось і закінчилась чергове місячне блокування моєї сторінки і я знову можу говорити. Знову в ефірах говорять про Білорусь і всі дивуються. Іноді ще й не розуміють. Чому в Білорусі люди не беруть в руки зброю і не боряться з кровавим режимом Путіна-Лукашенко? Чому хоча б не створюють загони самооборони? Невже вони гірші за українців? А ось вона правда
В жовтні - листопаді 2020 року коли протести були в активній фазі і ми бачили в телеграм каналі Nexta десятки тисяч людей на вулицях Мінська, в Україну один за одним прибували білоруські патріоти. В тому числі до Києва приїхали Микола Автухович та Артур Папок. Автухович багато років відсидів в білоруських в’язницях. Він єдиний з відомих білоруських дисидентів заявив про те, що мирні акції нічого не дадуть проти кривавого режиму Лукашенко-Путіна. І публічно закликав до спротиву. На насилля - відповідати насиллям. Захищати жінок та дітей! Він був готовий пройти той шлях, який пройшли українці в 2014 році. Від самооборони Майдану до добровольчих батальйонів. І білоруські патріоти звернулись до українських майданівців та добровольців. Щоб з ними поділились досвідом, щоб отримати навички боротьби, щоб було куди вивезти та розмістити сім’ї, щоб скоординувати дії з українцями, якщо за Білоруським Майданом почнеться російська агресія. Це не була лише допомога громадськості. В зв’язку з високою важливістю питання для нашої національної безпеки, дану роботу повністю відслідковувало Головне Управління Розвідки Міністерства оборони України.
Однак по приїзду стало відомо, що за білоруськими патріотами в Україні велось спостереження, їх телефонні переговори - прослуховувались. І мова зараз не тільки про групу Миколи Автуховича, але і про інші групи білоруських патріотів, які шукали допомоги та підтримки в українській державі.
Результат не заставив на себе довго очікувати. 28 жовтня, недалеко від кордону з Україною КГБ Білорусі затримало так звану групу Ігоря Оленевича. В складі групі - Дубовський, Романов, Резанович. Усе це - білоруські опозиціонери, які багато років відсиділи в білоруських в’язницях. Сам Ігор Оленевич був засуджений в 2010 за спробу підпалу посольства РФ в Мінську.
Буквально через декілька днів, 8 грудня - наступний провал! Затримані Микола Автухович та його група спротиву: Артур Папок, Ірина Харачкіна, Сергій та Павло Резанович, Любов Резанович, Ірина та Антон Мальхер, Галина Дербиш, Володимир Гундер, Ольга Майорова.
Обидві групи отримали звинувачення в перевезені зброї та вибухівки з України, а також в тероризмі.
8 та 9 лютого державний канал Лукашенко «ОНТ» опублікував 2 серії документального фільму «Тротил Протеста» https://www.youtube.com/watch?v=dDdx4csUkhw&t=233s. В ньому мене і мого колишнього бійця батальйону, Дмитра Палойко (білоруса за національністю) звинувати в постачанні зброї та вибухівки Автуховичу та організації нелегального переходу кордону.
15 лютого 2021 року КГБ Білорусі додав в список терористів 17 людей.
24 лютого з КГБ РБ надходить «доручення про надання правової допомоги по кримінальній справі №20125030489» в якому вимагають допитати мене.
24 березня, рівно через місяць СБУ проводить «спецоперацію по ПВК Семенченка-Шевченка»
Два дні керівництво ГУР МО намагається пояснити, що я виконував важливу роботу в якості конфіденційного співробітника https://censor.net/ru/news/3266630/seme ... PRAxVDyZXI
Однак 26 березня суддя Печерського суду Константінова, відправляє мене в одиночну камеру ізолятору СБУ.
Рівно через 2 місяці ми заявимо про відвід цій судді. Бо саме їй знову передадуть мою справу для нового продовження термінів арешту. «Зовсім випадково», звичайно ж… Аргументи для відводу судді - в 2014 році ця суддя видавала дозволили на обшуки майданівців в 2014. А «героїня Instagram», яка нещодавно прогриміла на всю Україну (молода дівчина яка захищала Басту, для якої українці - бидло) рідна донька судді Константінової). Відвід відмінили і вона повторно відправила мене в одиночну камеру ще на 2 місяці.
І за ці 2 місяці єдиний допит який у мене був - за дорученням КГБ Білорусі, який провів слідчий СБУ. Питання так поставлені, що я маю надати їм усі дані по обставинам перебування групи Автуховича в Україні, розкрити об’єми прикриття, прізвища та телефони офіцерів та конфіденційних співробітників ГУР МО, тобто фактично дати документальну базу для засудження білоруських патріотів за статей - тероризм.
В квітні Путін, в посланні федеральній раді, ні слова не сказав про Україну. Зате значну частину своєї промови - про начебто спроби державного перевороту проти Лукашенко. ФСБ РФ одразу ж заявили про участь в цьому «українських націоналістів».
Після отримання до ст. 260 (НЗФ), друга підозра - «тероризм», я зрозумів хто ці «українські націоналісти». Це будемо ми. Звичайно ще докинуть і економічних «негероїчних статей». А доказувати будуть так само як і в Білорусі - залякуючи людей «тяжкими статтями», змушуючи йти на «співробітництво» та «угоду». Заливаючи мене потоками бруду по ТВ та Інтернету.
І це і є відповідь на питання - де ті герої-білоруси, які утворять свої самооборони та добробати, які стануть в один рад з українцями проти російської агресії. Вони - в тюрьмі.
Скоро знову, під надуманими причинами заблокують мій FB. З вівторка заборонили побачення з дружиною, але я не один. Зі мною ті українці, які мене підтримують. Душею зі мною - білоруські патріоти в тюрмах Лукашенко. В такій ж камері сидить зараз в ізоляторі КГБ командир першого білоруського добробата «Пагона», «білоруський терорист» Микола Автухович. І нехай він знає, що командир батальйону «Донбас», «український терорист» Семен Семенченко також знаходиться зараз в ізоляторі СБУ України. І нехай знає, що це не український народ зрадив його. Нехай знає, що в нас спільний ворог. Ворог який ховається за тисячами масок.
9 червня, початок на 11 годину (Соломянська 3а) апеляція по моєму запобіжному заходу. Буду радий бачити тих, кого не зламали, хто не втомився і не зневірився. За чорною смугою, завжди настає біла. Але ми зможемо побачити її тільки, якщо як і в 2014 знову об’єднаємо наші зусилля.
І останнє. Можливо адвокат Миколи Автуховича передасть йому. Я знаю - ти мужньо ведеш себе на допитах, знаю що тебе катують і ти також зараз один в камері. Тебе також зараз поливають брудом як і мене. Не думай що життя закінчилось, що немає майбутнього. Що в твоєму теперішньому існуванні немає сенсу. Просто ти не береш від життя - ти даєш йому. Показуєш своєму народу приклад мужності та стійкості. А білорусам зараз це треба. Слава Україні! Живе Беларусь!
Последний раз редактировалось Radcha 30-05-2021, 09:13, всего редактировалось 2 раз(а).

Сообщение 14-12-2021, 22:21
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Задаю собі питання- чи може цей указ президента до дня ліквідатора знівілювати скандал з Гогіашвілі??? Заступник міністра ВС -громадянин рф , судимий в РФ, хам , помічник депутата думи рф Валуєва, дружина- помічниця Зеленського, яка не вилазить з його кабінета... Це триндець. Чому тоді дивуватися провалу операції по арешту вагнерівців? Богдан дав інтерв'ю - це стоїть послухати , і не тільки про людину з погонялом Льоша Зіллі. Йолки палки, яке велике будівництво доріг може таке затьмарити?( не президента діло керувати укравтодором ! Міжнародна політика і міжнародний імідж - оце його хліб!)Як сказав Гордон, президент окружив себе дурнями і продажними людьми, агентами рф , ворюгами, які крадуть $40млрд в рік !!! І бачить свою основну місію в тому , щоб посадити Порошенко, плюс тепер ще Богдана, Шустера, Гордона , Бутусова і Разумкова.... Що ж це твориться?

Сообщение 14-12-2021, 22:53
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Вам шашечки или ехать?
Да мне пох на этих вагнеровцев. Толку от них Украине?
Я бы развил тему про разведчиков, которые военные тайны розголошують на весь мир, но облом много букв писать. Ганьба. Не представляю в какой стране мира такое могло бы быть. Гнать таких разведчиков сраной метлой.
Гогиашвили взял на работу Аваков.
Кто всрався? Опять невістка?
Ну, собственно, как всегда в этой стране…. :mda:

Пауки в банке. Сами себя передушат и врага не надо.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 15-12-2021, 02:07
Юрий2009 участник

Сообщения: 452
Откуда: Черниговская область
Вот интересно, сколько получили эти "разведчики" от олигархов. А где подевались "бриллиантовые прокуроры", которых тщательно отмазывали при порохе? Ясно одно, и тут я полностью согласен с mekena, пох... на "вагнеровцев". Это очевидный косяк спецслужб, которые поселили в одну гостиницу в Минске 33 мужика, которые не бухают, и по бабам не шастают. Да еще и в стране, где каждый столб стучит на КГБ... А Гогиашвили вообще никто не отмазывал, засветился на камере и под зад сраной метлой. Подобные скандалы периодически происходят во многих странах и люди уходят в отставку. Так и должно быть!

Сообщение 15-12-2021, 05:16
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Юрий ++
Я уже не вспоминаю про кононенков и розенблатов всяких….
Там все пять лет сплошное палево с этими коррупционными деятелями…
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 15-12-2021, 16:36
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Це точно, що пауки в банці . Включаючи і Зеленського . Розвідників " огражданив" ОП і головнокомандувач. То вже потім їх витягли на телешоу- а толку стало з них ? Біля 30 розвідників поповнять ряди охорони супермаркетів ... Шо позор то позор . Де подівалися Розенблати? Та ніде, живуть спокійно, ніхто їх не трогає.Житомирщину раком поставив Розенблат? Да. І чому він знов на коні? І всі , хто раніше був на слуху, тепер живуть тихенько і не паряться . Гроші люблять тишу... Все таки мене більше хвилює питання, скільки нових підприємств за останні роки відкрито в Україні? Скільки робочих місць створено? Прямі якісні дороги з сходу на захід визивають якесь почуття тривоги :) . Нічого, час все поставить на свої місця.

Сообщение 15-12-2021, 16:53
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Я знаю точно- через пару років і Зеленського гнобитимуть і витиратимуть об нього ноги- такі ми є, що тут поробиш? І маса чекатиме нового незаплямованого і чесного... Думаю краще не западати на якогось чергового везунчика...Щоб не розчаровуватися

Сообщение 13-01-2022, 08:13
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Проти російських танків український ПТРК "Cтугна-П" не менш небезпечний, ніж Javelin, але значно дешевший
На 2022 рік на закупівлю ПТРК "Стугна-П" для ЗСУ не виділено жодної копійки. Амер в шоці...

Пред.След.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор