Список форумов Загальна категорія Перерахунки по доопрацюванню до стажу Перерасчет 2011

Перерасчет 2011

Перерахунки по доопрацюванню стажу та іншим обставинам
Сообщение 10-03-2011, 20:11
neelova гость

Сообщения: 2
Добрый вечер,
если можно, то задам 2 вопроса:
1. с какого числа делается перерасчет
- с даты подачи заявления на начисление пенсии?
2. если подам заявление через 2 года и 4 месяца, то будут -ли учитываться эти 4 месяца в коэффициенте ( по зарплате и стажу)
или всегда отсчитывается ровно 2 года?
- просто у меня коэффициент без этих 4-х месяцев будет ниже, чем уже начисленный.

Спасибо.

Al418 активист

Сообщения: 959
Откуда: Запорожская обл.
neelova писал(а):
Добрый вечер,
если можно, то задам 2 вопроса:
1. с какого числа делается перерасчет
- с даты подачи заявления на начисление пенсии?
2. если подам заявление через 2 года и 4 месяца, то будут -ли учитываться эти 4 месяца в коэффициенте ( по зарплате и стажу)
или всегда отсчитывается ровно 2 года?
- просто у меня коэффициент без этих 4-х месяцев будет ниже, чем уже начисленный.

Спасибо.
1. ч.4 ст.45 ЗУ 1058
2. Будут

Сообщение 15-03-2011, 17:13
neelova гость

Сообщения: 2
Спасибо Al418,
Мне бы хотелось еще спросить:
- я не могу найти ограничения по заработку в 2010,2009 годах
- я не пойму, с этими 2 годами нужно снова выбирать 60 месяцев и снова удалять 10% из расчета?

Сообщение 16-03-2011, 13:40
natalya гость

Сообщения: 5
Ярик писал(а):
В 2009г подал на перерасчет.Вызвали по телефону в ПФ.Сказали в результате пересчета пенсия стает меньше. Сказали напиши заявление я отказываюсь от пересчета по заработку но прошу по стажу. Я им написал.



Такая же ситуация. При перерасчете в 2010 году, инспектор просчитала 2 варианта, сказала, что по стажу и заработку пенсия уменьшится. Поэтому предложила написать заявление только на перерасчет по стажу. (Я так понимаю теперь, они применяли коэффициент Сз за 2007 г. а не за 2009 г. как требует закон, поэтому и пенсия уменьшалась).
Имею ли я теперь шансы в суде оспорить перерасчет? Пенсионный дал ответ, что перерасчет сделан по моему заявлению по стажу и в полном соответствии с Законом.
Или и при перерасчете только по стажу в какой-то формуле применяется коэффициент Сз за предыдущий обращению год?

Сообщение 08-04-2011, 16:43
Femida.net прохожий

Сообщения: 1
Добрый день!
на пенсию вышла в 2000 году (получила минимальную), с 2002 по 2004 год работала. В 2006 пошла пересчитывать пенсию, мне сказали, что она повысится только на 10-15 грн. Ничего не стала пересчитывать.
Подскажите, что я могу сделать сейчас? Есть ли возможность увеличить пенсию? 764 гривны это просто слезы горькие...

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

natalya писал(а):
Или и при перерасчете только по стажу в какой-то формуле применяется коэффициент Сз за предыдущий обращению год?
В законе нет такой формулировки - "перерасчет только по стажу".
Эта альтернатива в законе звучит так: "Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія".
А потому в формуле основного размера пенсии (ст.27) П = Зп х Кс меняется только Кс (коэффициент стажа),
среднеукраинский заработок (Зс) здесь не участвует!
-= Пенсионер - это профессия! =-

ЮРКА участник

Сообщения: 80
Простите! а для работающих пенсионеров, он тоже не учитывается?
Или я что-то путаю!

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

ЮРКА писал(а):
Простите! а для работающих пенсионеров, он тоже не учитывается?
Или я что-то путаю!
Так только о них - работающих - и говорим :читать: (точнее, наработавших дополнительный стаж),
ибо неработающим не дано право на перерасчет по доработке стажа (да и откуда у них эта доработка стажа, если они не работают).
Я попытался разъяснить массовое лукавство ПФУ, предлагающего писать в заявлении "прошу произвести перерасчет только по стажу".

Другое дело, что кроме первой альтернативы (приведенной в предыдущем сообщении) имеется и вторая, которую ПФУ называет "перерасчет по стажу и заработку", а в законе она сформулирована так: "За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії" (в других редакциях менее подробно).
Вот к различию этих двух альтернатив и перешел наш разговор.

PS. Мы начинаем зацикливаться, возращаясь к исходным посылкам темы ...
Последний раз редактировалось Nickolas 17-07-2011, 11:30, всего редактировалось 1 раз.
-= Пенсионер - это профессия! =-

atnest активист

Сообщения: 561
Откуда: Odessa
в законе она сформулирована так: "За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії" (в других редакциях менее подробно).
Вот к различию этих двух альтернатив и перешел наш разговор

Це не чінний текст ч4 ст42.
Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу),
з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу,
зазначені в частині першій статті 40 цього Закону.

А це чінний текст ч4 ст 42.

Vlad_mir участник

Сообщения: 165
Вот попалась такая "отмазка" пфу, может кто-то уже встречал:
Отмазка ПФУ писал(а):
Стосовно застосування при перерахунку пенсії показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2007 рік, повідомляємо, шо до частини 4 статті 42 Закону „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон №1058) були внесені зміни Законом України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" №107-УІ, прийнятого 28.12.2007.
Така редакція статті 42 Закону X» 1058 передбачала право працюючих пенсіонерів на перерахунок пенсії з додаванням стажу, при цьому перерахунок міг проводитися із заробітку, з якого була обчислена пенсія або із заробітної плати за періоди страхового стажу зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії.
Проте, норма Закону, яка передбачала право працюючих пенсіонерів на проведення вказаних перерахунків, була оцінена Конституційним Судом України, як неконституційна, та на підставі рішення 22 травня 2008 року втратила чинність, а отже, фактично правова норма, що визначає право на проведення такого перерахунку та порядок його проведення - відсутня!
При цьому, відновлюється дія статті, що коментується, в її редакції, до прийняття Закону № 107, а вказана норма також передбачала право на проведення перерахунку, проте визначала інший механізм його здійснення.
Так, відповідно до частини 4 статті 42, яка є чинною на сьогодні, право на перерахунок пенсії зберігається, проте відсилочний характер статті 42 прямо визначає порядок проведення такого перерахунку із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону.
Враховуючи таку норму права, при перерахунку слід застосовувати заробітну плату, з якої була обчислена пенсія, або (за вибором пенсіонера) заробіток за періоди страхового стажу, зазначені в ч. 1 ст. 40 Закону № 1058.

В свою чергу положення частини 1 статті 40 не містять посилання на середню заробітну плату за попередній рік, яку необхідно враховувати при перерахунку пенсії.
Таким чином, при перерахунку Вашої пенсії з більшого стажу та заробітної плати управління керувалося правом наданим статтею 42 в редакції, що діяла до прийняття Закону № 107 та положеннями частини 1 статті 40, що вказує на те, які періоди заробітної плати враховуються при перерахунку пенсії, водночас не зазначаючи, що при цьому слід застосовувати показник середньої заробітної плати за рік, що переллє зверненню за перерахунком пенсії. Про показник середньої заробітної плати мова йде в наступній частині вказаної статті та стосується обчислення пенсії, а не перерахунку, крім того, частина 4 статті 42 обмежує своїм змістом застосування інших частин статті 40, крім її частини 1.
Вказане свідчить, що частина 4 статті 42 в редакції Закону № 107 скасована Конституційним Судом України, а порядок, що існував до цього часу не надає права на перерахування пенсій із застосуванням показника середньої заробітної плати за рік, що передує зверненню за перерахунком.
З огляду на вищевикладене, до законодавчого врегулювання цього питання, при перерахунку Вашої пенсії, управлінням правомірно застосовано показник заробітної плати в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески за рік, що передує 2008 року - тобто за 2007 рік.
Пенсія призначена і виплачується відповідно до чинного законодавства.


Подскажите пожалуйста Если кто-то встречал такую отписку какие вы приводили аргументы против и как это прошло в суде ?

Заранее спасибо !

Сообщение 13-04-2011, 15:12
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Vlad_mir писал(а):
Вот попалась такая "отмазка".
Пенсія призначена і виплачується відповідно до чинного законодавства.

УПФУ нагло лжет:
Чинне законодавство,введене в дію через 1 мікросекунду після рішення КСУ , врегулювавше це питання писал(а):
Документ 530-2008-п, редакцiя вiд 02.11.2010 на пiдставi 976-2010-п, чинний
...
11. Установити, що:
3) у разі коли застрахована особа після призначення пенсії відповідно до Закону ( 1058-15 ) продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону ( 1058-15 ), із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону ( 1058-15 ) враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. ... Порядок визначення показників зазначеної заробітної плати затверджується Пенсійним фондом України за погодженням з Державним комітетом статистики, Міністерством економіки, Міністерством праці та соціальної політики і Міністерством фінансів;
...15. Ця постанова набирає чинності починаючи з 22 травня 2008 року.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
:nono:
Последний раз редактировалось Likvidator 13-04-2011, 22:16, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 13-04-2011, 15:53
Vlad_mir участник

Сообщения: 165
та еэто понятно что лжет... это в их стиле
Последний раз редактировалось Vlad_mir 14-04-2011, 09:14, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 13-04-2011, 21:25
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Vlad_mir писал(а):
И опять Вы про постанову № 530. ...

P.S
ИМХО:Имеет смысл перенести этот "ликбез" в кулуары

Leonid Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 44
Откуда: Нетішин
Тобто, цим Листом з 2009 року встановлено дискримінаційний підхід щодо тих, хто звертається за перерахунком пенсій, зрівняно з тими, кому пенсія призначається вперше.

Хоча в ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-IV в редакції Закону до 01.01.2008 такого розподілу між призначенням і перерахунком пенсій немає, навіть розділ VI називається «ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ДОХОДУ) ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ У СОЛІДАРНІЙ СИСТЕМІ. ПРИЗНАЧЕННЯ, ПЕРЕРАХУНОК ТА ВИПЛАТА ПЕНСІЇ».

В силу ст. 40 ч. 1 Закону № 1058-ІV для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.
В частині 2 «Заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії визначається за формулою»:
Зп = Зс х (Ск : К), де передбачено, що при обчисленні (нарахуванні та перерахунку) пенсії застосовується показник середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії (Зс).

При визначенні мого середньомісячного заробітку для обчислення пенсії відповідно до частини 2 статті 40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при застосуванні показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2007 рік відбувається його заниження до рівня 2007 року.

Але ж при коригуванні заробітку шляхом множення коефіцієнта заробітку на показник середньої заробітної плати за рік, що передує року звернення за призначенням пенсії, проводиться з метою осучаснення раніше отриманого заробітку, тобто приведення його до сьогоднішнього дня. Якщо для перерахунку пенсії подається заробітна плата за 2010 рік, то коригування цієї заробітної плати на показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2007 рік втрачає позитивне соціальне значення. У такому випадку осучаснення заробітку не відбувається, а навпаки, провадиться його штучне заниження.

У відповідності до статті 22 Конституції України:
«Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Відповідно, для перерахунку моєї пенсії має застосовуватись ст.ст. 40, 42 ч.4 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії, тобто за 2010 рік у сумі 1 982,63 грн.

Відповідач, застосовуючи різні показники середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу для нарахування та обчислення пенсії для тих, хто тільки звернувся за оформленням та для нарахування та обчислення (перерахунку) працюючим пенсіонерам, порушують чинне законодавство, а саме статтю 2 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»


Сообщения: 4
Дело в том, что от ПФ мне пришёл ответ:Рішенням Конституційного суду України від 22.05.2008 №10-рп/2008 визнані неконституційними зміни, внесені до статті 42 Закону, у зв'язку з чим з 22.05.2008 відновилася попередня редакція частини четвертої цієї норми, яка передбачає, що у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Теперь нужна помощь Гуру и "зала"- форума, чтобы развеять сомнения. Имеем две редакции ст. 42 п.4 1-я " попередня редакція частини четвертої цієї норми, яка передбачає, що у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії." и 2-я :"Частиною 4 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено проведення перерахунку пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу, набутого після її призначення (попереднього перерахунку), із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії..."Вторая "версия" появилась после ЗУ 107-V Конституционным Судом изменения, внесённые в эту статью признаны неконституционными. Следовательно, они касаются именно этого "застосування показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії..." Следует понимать, что, поскольку неконституционные изменения перестали действовать, то осталась прежняя редакция ст. 42 и там нет посыла к году, предшествующему году перераччёта пенсии? Законодательно могло бы помочь постановление №530 КМУ. ...15. Ця постанова набирає чинності починаючи з 22 травня 2008 року.
Прем'єр-міністр України
Ю. ТИМОШЕНКО

и всё было бы вроде и нормально, но _(пункт 15 постанови визнано незаконним постановою Окружного
адміністративного суду міста Києва від 15.06.2009 р. у справі N 2/385)

(ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду міста Києва
від 16.12.2010 р. постанову Окружного адміністративного суду
міста Києва від 15.06.2009 р. у справі N 2/385 залишено без змін)
Значит ли это, что Постанова так и "...не набирає чинності..."?Можно сделать выводы(очень хотелось бы - ошибочные) - Закон 1058 ст 42п.4 действует в редакции ДО внесения изменений и посыл "...календарний рік, що передує року перерахунку пенсії..." теперь не уместен. Постановление №530 КМ не "набирає чинності" т.е. законодательно вопрос не урегулирован. Практика судейских решений в пользу пенсионеров может говорить о том, что судьи не очень "влезают" в тонкости Закона 1058 и "видят" лишь редакцию ст 42. п4 с "...годом, предшествующем году перерасчёта пенсии..." Юристы ПФ спохватились и теперь более качественно выполняют свою работу. В чём фишка? Насколько правильны или (не-) мои выводы? Какой "козырь" использовать, чтобы делать перерасчёт по 2010-му году в противовес доводам ПФ? Или просто уповать на ст.42 ч.4 без ссылок на КС , незаконность совместного письма МТиСП и ПФ, Постановление КМ №530?

leo Аватара пользователя
активист

Сообщения: 679
Виктор Иванович писал(а):
Закон 1058 ст 42п.4 действует в редакции ДО внесения изменений и посыл "...календарний рік, що передує року перерахунку пенсії..." теперь не уместен. Постановление №530 КМ не "набирає чинності" т.е. законодательно вопрос не урегулирован. Практика судейских решений в пользу пенсионеров может говорить о том, что судьи не очень "влезают" в тонкости Закона 1058 и "видят" лишь редакцию ст 42. п4 с "...годом, предшествующем году перерасчёта пенсии..." Юристы ПФ спохватились и теперь более качественно выполняют свою работу. В чём фишка? Насколько правильны или (не-) мои выводы? Какой "козырь" использовать, чтобы делать перерасчёт по 2010-му году в противовес доводам ПФ? Или просто уповать на ст.42 ч.4 без ссылок на КС , незаконность совместного письма МТиСП и ПФ, Постановление КМ №530?

Вы сделали верные выводы, а главный козырь как раз и заключается в Вашем выводе, если редакция Закона 1058 вернулась к виду до Листа и Постанови 530, значит перерасчет должен проводиться по трактовке Закона до мая 2008 года, т.е. в перерасчете пенсии применяется показатель Зс по Украине за год предшествующий перерасчету.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Теперь нужна помощь Гуру и "зала"- форума, чтобы развеять сомнения. ?
Никакое ГУРУ не сможет убедить КМПРУ выполнить решение окр.суда,даже если оно отменяет Постанову Ю.Тимошенко,если даже КСУ ,для КМПРУ не указ. :mda:
ИМХО:детальное обскждение следует перенести в кулуары

Танча Аватара пользователя
гость

Сообщения: 4
Откуда: Бердянск
Уважаемые!!! Очень прошу квалифицированного ответа. 55 лет (пенсионный возраст) мне исполнилось 30/06/2009. Дата перерасчета пенсии (начисления)- 14.07.2009. Полный страховой стаж, так же как и среднемесячную зарплату при начислении пенсии брали на 31.05.2009г. До какого числа мне необходимо доработать, чтобы иметь право на перерасчет пенсии по стажу и по зарплате: до 01 июня или до 15 июля?
Понимаю, что лучше не рисковать и доработать до 15 июля, чтобы наверняка иметь 24 месяца для перерасчета пенсии. Но........ Не получается. Вынуждена уволиться 31 мая. В этом случае я потеряю право на перерасчет по зарплате? :help:
Плиз, очень прошу срочно ответить :help:

Верес прохожий

Сообщения: 1
Здравствуйте! Я была на форуме в октябре 2009 г
После перерасчета в ноябре 2008 года по Зс за 2006 г, долгого сбора справок о отсутствии предприятия , выдавшего справку о з-те в 1994 г за период 1986-1991 г, В ноябре 2009 г ценным письмом с описью о вложении вручила ПФ эту справку, в письме я попросила сделать перерасчет согласно справки о з-те за 60мес.
Ответ= Розмір вашої пенсії було обчислено із заробітної плати за період з 01.03.1986 по 28.02.1991 рта даних персоніфіцированого обліку.Перерах.провод.із застосув.сер.з-ти за попередній 2007 рік 1197,91грн.Ваш індивід.коеф.з-ти = 0,60079Розмір з-ти для обчислення пенсії = 1420,73 грн (1197,91х1,18601).Страх стаж = 41рік 5 міс, Кстр стажу=0,55913.Осн.розмір П= 794,37грн. (1420,73х0,55913).обчисленої відповідно до норм Закону Укр"Про загальнообовязкове державне пенс. стр.»
114,24 - доплата за понаднормовий стаж.
Загальний розмір вашої пенсії з 01.11.2009 р= 908,61 грн.
28.03.2011 подала заявление на перерасчет= по стажу та з-ті, якщо не вигідно, то тільки по стажу=
В апреле 2011 я послала в ПФ письмо - Прошу надати повний (з внесеними даними з довідок персоніфікації) роздрукований розрахунок по нарахуванню та перерахунку моєї пенсії, згідно поданої заяви від 28.03.2011 р.

Відповідно до заяви від 28.03.2011р з 01.04.2011 вам було проведено перерахунок пенсії по стажу. Загальний розмір вашої пенсії з 01.04.2011 р= 1014,85 грн.
Розмір вашої пенсії було обчислено із заробітної плати за період з 01.03.1986 по 28.02.1991 рта даних персоніфіцированого обліку.Перерах.провод.із застосув.сер.з-ти за попередній 2007 рік 1197,91грн. Розмір з-ти для обчислення пенсії = 1420,73 грн (1197,91х1,18601).Страх стаж = 43 роки 9 міс, Кстр стажу=0,59063.
До відома: Відповідно до ч.2-ї ст..5 ЗУ Про загальнообовязкове державне пенс. Страх.
Виключно цим законом визначаються умови набуття права та порядок визначення розмірів пенс.випл. Продолжение письма ПФ прикрепл 2-я файлами

Файл сканирование0002.jpg (размер 2.50 Мб ) размещен на flyfolder.ru под номером 23653284
и будет доступен по адресу http://flyfolder.ru/23653284 до 2011-06-19 15:09:42

Файл сканирование0003.jpg (размер 1.88 Мб ) размещен на flyfolder.ru под номером 23653334
и будет доступен по адресу http://flyfolder.ru/23653334 до 2011-06-19 15:11:27


Вопрос: этого ответа ПФ достаточно для обращения в суд? Или нужно конкретно написать – прошу пересчитать пенсию по Зс за 2010 год, и только после их ответа позавать заявл. в суд.
Если можно- «козу» заявления,пож.

leo Аватара пользователя
активист

Сообщения: 679
Верес писал(а):
Re: Перерасчеты в 2011

Прочитала ответ ПФУ, у Вас есть все основания подавать в суд. Но я заметила, что Вы все время работаете в 90-е годы в том числе, из практики знаю, что, начиная с 1995 года у многих выходит неплохое соотношение, коэффициент заработной платы гораздо выше, попробуйте посчитать пенсию с другими данными, к примеру можно взять 60 месяцев 1995-2000 годы.

Nikolay гость

Сообщения: 7
leo писал(а):
Виктор Иванович писал(а):
Закон 1058 ст 42п.4 действует в редакции ДО внесения изменений и посыл "...календарний рік, що передує року перерахунку пенсії..." теперь не уместен. Постановление №530 КМ не "набирає чинності" т.е. законодательно вопрос не урегулирован. Практика судейских решений в пользу пенсионеров может говорить о том, что судьи не очень "влезают" в тонкости Закона 1058 и "видят" лишь редакцию ст 42. п4 с "...годом, предшествующем году перерасчёта пенсии..." Юристы ПФ спохватились и теперь более качественно выполняют свою работу. В чём фишка? Насколько правильны или (не-) мои выводы? Какой "козырь" использовать, чтобы делать перерасчёт по 2010-му году в противовес доводам ПФ? Или просто уповать на ст.42 ч.4 без ссылок на КС , незаконность совместного письма МТиСП и ПФ, Постановление КМ №530?

Вы сделали верные выводы, а главный козырь как раз и заключается в Вашем выводе, если редакция Закона 1058 вернулась к виду до Листа и Постанови 530, значит перерасчет должен проводиться по трактовке Закона до мая 2008 года, т.е. в перерасчете пенсии применяется показатель Зс по Украине за год предшествующий перерасчету.


Уважаемые форумчане!

На свой запрос по поводу неправильного перерасчета пенсии я получил точно такой же ответ из ПФУ, как и Виктор Иванович.
Беглый анализ этого ответа показывает: не подкопаешься! Да, в действующей редакции статьи 42 вообще нет никакого упоминания о средней з/п, а постановление 530, как я понял, отменено решением суда (как прецедент, это решение может использовать любой другой суд). Таким образом, ссылаться в иске на статью 42 и постановление 530 нет смысла. Если же в иске сослаться на статью 40, то юристы ПФУ тут же вам ответят: "В этой статье речь идет не о перерасчете пенсии, а о ее первичном назначении".

Каким же тогда образом нужно обосновывать в иске свое требование о применении при перерасчете пенсии средней з/п за год, предшествующий году перерасчета пенсии?
Похоже, что ПФУ нанесла всем нашим надеждам на восстановление справедливости в суде сокрушительный удар.

Николай

Giuya гость

Сообщения: 4
Здравствуйте!
В январе 2011 мама обратилась с заявлением о перерасчете.
В ПФ ей выдали стандартный бланк заявления, где попросили подчеркнуть строку ПО СТАЖУ, объяснив это тем, что сейчас считают только так.
Насколько я понимаю, показатель средней зарплаты за 2010 год - 1982.43грн в перерасчете по стажу не учитывается?
Стандартный алгоритм действий мне известен. Уже подготовила для мамы заявление в ПФ, а она вдруг вспомнила, что делала перерасчет по стажу.
Как быть?


Сообщения: 4
Giuya писал(а):
Здравствуйте!
В январе 2011 мама обратилась с заявлением о перерасчете.
В ПФ ей выдали стандартный бланк заявления, где попросили подчеркнуть строку ПО СТАЖУ, объяснив это тем, что сейчас считают только так.
Насколько я понимаю, показатель средней зарплаты за 2010 год - 1982.43грн в перерасчете по стажу не учитывается?
Стандартный алгоритм действий мне известен. Уже подготовила для мамы заявление в ПФ, а она вдруг вспомнила, что делала перерасчет по стажу.
Как быть?
Была такая же ситуация. Посчитал нужным обратиться в УПФ с заявлением "... в зв'язку з невірною та упередженою інформацією, даною спеціалістом ПФ про виконання перерахунку, прошу повернутися до цього питання та зробити перерахунок з урахуванням заробітку та стажу..." Несмотря на то, что пенсия уже начала выплачиваться по перерасчёту по стажу, вернулись к данным и пересчитали по заработку и стажу . Результат - коэффициент заработка уменьшился 1.38... против 1.4... Пенсия осталась практически на уровне выплат до перерасчёта по стажу. Документы - иск по перерасчёту с применением показателя 2010г.(против 2007г.) уже в суде. Жду результата. Безусловно, риск неудовлетворения иска есть, но надеемся...

Giuya гость

Сообщения: 4
Виктор Иванович
Спасибо за информацию.
Что влияет на изменение коэффициента заработка?
Оклад у мамы 1400 грн. Как прикинуть, много ли она потеряет, если пересчитают по стажу и заработку?


Сообщения: 4
Giuya писал(а):
Виктор Иванович
Спасибо за информацию.
Что влияет на изменение коэффициента заработка?
Оклад у мамы 1400 грн. Как прикинуть, много ли она потеряет, если пересчитают по стажу и заработку?
Да здесь мудрить и не стОит. Напишите заявление с просьбой произвести предварительный перерасчёт по заработку и стажу с целью ознакомления. В течении 10-ти дней получИте ответ с результатом. На изменение коэффициента заработка влияет з\плата. По теме Кз. смотрите инфу, которой на сайте достаточно. Если не осилите, то воспользуйтесь моим предложением выше.

Пред.След.

Вернуться в Перерахунки по доопрацюванню до стажу

cron