Список форумов Різне Загальні питання Поговорим про аватары

Поговорим про аватары

Все, що не увійшло в попередні форуми
lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
Богдан писал(а):
lyezan, посміхніться: Ну і як тут знову не сказати з іронією "Наша ... тут, синку".
Більше не буду. Мені дуже подобається Ваш аватар, чесно.

Як прочитаю "іронія"... так на мене більше напливає "Ирония судьбы или с легким паром"... є можливість "відключитися" від сьогодення...
На цьому сайті не прийнято викладати особисте фото взамін аватару, але я на добу дозволю собі це зробити, щоб Ви змогли оцінити і порівняти мій "лик" з "образом"... не маю наміру ховатися від громади... старий, сліпий, а ще й в шляпі... :cray:
Сегодня хорошо, а будет ещё хуже.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
lyezan писал(а):
але я на добу дозволю собі це зробити, щоб Ви змогли оцінити і порівняти мій "лик"


:good: :hi:

(пардон за оффтоп..)

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
lyezan писал(а):
Як прочитаю "іронія"... так на мене більше напливає "Ирония судьбы или с легким паром"... є можливість "відключитися" від сьогодення...
На цьому сайті не прийнято викладати особисте фото взамін аватару, але я на добу дозволю собі це зробити, щоб Ви змогли оцінити і порівняти мій "лик" з "образом"... не маю наміру ховатися від громади... старий, сліпий, а ще й в шляпі...

Оцінили і порівняли оригінал з аватаром, все ОК, і "шляпа" також. Респект.
Тепер є так, все так не буде !

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

lyezan писал(а):
На цьому сайті не прийнято викладати особисте фото взамін аватару, ...

Але й не заборонено. :Search:
Последний раз редактировалось Nickolas 11-10-2011, 14:23, всего редактировалось 1 раз.
-= Пенсионер - это профессия! =-

lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
Исправленному верить...
Последний раз редактировалось lyezan 11-12-2011, 11:21, всего редактировалось 1 раз.
Сегодня хорошо, а будет ещё хуже.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
lyezan писал(а):
Богдан писал(а):
Оцінили і порівняли оригінал з аватаром, все ОК, і "шляпа" також. Респект.


Разрешено всё, что не запрещено... так и хочется добавить слово "Законом", но это был спитч М.С.Горбачёва в начальном этапе нашего "дикого капитализма", как сигнал-призыв грабить страну в отсутствие Законов...
А мой аватар кота Базилио я применил в качестве сущности, мол старый, несчастный слепой..., но глянул в Википедии, а там характеристика:
"Кот Базилио... отъявленный мошенник и является, несомненно, отрицательным персонажем...", а я не такой и посему меняю аватар... на более пенсионно-воинственный...

Не знаю як решті форумчан, але мені особисто більше імпонує Ваш попередній аватар.
Тепер є так, все так не буде !

lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
Богдан писал(а):
Не знаю як решті форумчан, але мені особисто більше імпонує Ваш попередній аватар.

Всё... кончаю оффтопить и как говорят... "по просьбе трудящихся...", тем более, что со стороны виднее...
Сегодня хорошо, а будет ещё хуже.

Nixto Аватара пользователя
участник

Сообщения: 307
Откуда: Kharkov
lyezan писал(а):
Богдан писал(а):
Не знаю як решті форумчан, але мені особисто більше імпонує Ваш попередній аватар.

Всё... кончаю оффтопить и как говорят... "по просьбе трудящихся...", тем более, что со стороны виднее...

Всё! В этой теме уже не оффтоп.
И я покажу динамическую аватарку ;)
десь знайшов, подпилил по требования форумного софта (пришлось убрать часть движений, чтобы вписаться в 32кб), зацените ...

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Nixto писал(а):
Всё! В этой теме уже не оффтоп.
И я покажу динамическую аватарку ;)
десь знайшов, подпилил по требования форумного софта (пришлось убрать часть движений, чтобы вписаться в 32кб), зацените ...

Якби такий танець виконував Азаров або Тігіпко - я б зацінив більше, але це вже знову оффтоп, це з попередьної теми.
Загалом - аватар нормальок.
Тепер є так, все так не буде !

Nixto Аватара пользователя
участник

Сообщения: 307
Откуда: Kharkov
См. также тему "Аватары"


Вернуться в Загальні питання