Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 19-11-2019, 13:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30-11-2010, 17:11 
Не в сети
активист

Зарегистрирован: 20-10-2006, 09:26
Сообщения: 647
Откуда: Odessa
Возник вопрос:
а что мешает перерасчету через два года при одномесячном страховом стаже с применением средней за год предш перерасчету и зарплате из которой рассчитана пенсия?

Цитата:
Відповідно до чинної ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.
Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.
Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону.

Убедительная просьба-докажите неправомерность...
аргументі на нпа....
Есть у народа желание подать на перерасчет.
при одном месяце стажа...
Почему нет?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 30-11-2010, 17:49 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19-10-2006, 17:34
Сообщения: 3792
Откуда: Харьков
atnest, посмотрите судебные дела по искам от первой половины 2006 года ...

_________________
-= Пенсионер - это профессия! =-


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 30-11-2010, 19:42 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8581
atnest писал(а):
Возник вопрос:
а что мешает перерасчету через два года при одномесячном страховом стаже с применением средней за год предш перерасчету и зарплате из которой рассчитана пенсия?
Есть у народа желание подать на перерасчет.
при одном месяце стажа...
Почему нет?

После чего- 2 года ???? :nono:
Цитата:
В судовому засіданні було встановлено, що останній перерахунок пенсії позивачу, по стажу його роботи, був здійснений управлінням Пенсійного Фонду у Володарсько-Волинському районі 31 липня 2003 року. Після вказаного перерахунку згідно запису в трудовій книжці позивач працював сторожем за трудовим договором з 10 липня по 14 вересня 2006 року, тобто його трудовий стаж збільшився на 2 місяці 6 днів, а тому відповідно до ст. 25 Закону України " Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" у позивача збільшився коефіцієнт страхового стажу.

Із заявою про перерахунок пенсії позивач звернувся до управління Пенсійного фонду у Володарсько-Волинському району 21 вересня 2006 року на що йому в перерахунку було відмовлено з посиланням на те, що він після останнього перерахунку йому пенсії не відпрацював два роки, що є недостатнім для проведення порахунку.

Представник відповідача в судовому засіданні, в обґрунтування того, що позивач повинен був відпрацювати два роки і лише тоді звернутися за перерахунком пенсії, посилається на ст. 69 Закону України " Про пенсійне забезпечення та порядок його застосування", яка регламентує порядок перерахунку пенсії з більш високого заробітку, де дійсно встановлено наявність дворічного трудового стажу. Позивач же звертаючись до управління Пенсійного фонду у Володарсько-Волинському районі просив лише зробити перерахунок пенсії врахувавши факт збільшення його трудового стажу, а тому посилання на сказану норму закону є безпідставним.

Стаття 42 Закону України " Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" визначає лише дві обставини за яких може бути здійснений перерахунок пенсії. Це, кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку. Вказаного терміну позивач дотримався. Другу обставину, що перерахунок здійснюється з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Законодавець в даному випадку не встановив на скільки повинен бути збільшений страховий стаж, а значить він може бути любим, який відповідно до ст. 25 названого вище закону збільшує коефіцієнт страхового стажу.

Керуючись ст. ст. 8,9, 10, 11, 12, 158, 159, 160, 161, 162 , 163, ст. 25, 42 Закону України " Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", суд, -



ПОСТАНОВИВ:

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Визнати незаконною відмову управління Пенсійного фонду у Володарсько-Волинському районі в перерахунку пенсії ОСОБА_1.

Зобов'язати управління Пенсійного фонду у Володарсько-Волинському районі провести перерахунок пенсії ОСОБА_1 з урахуванням його страхового стажу, з часу його звернення про вказаний перерахунок, тобто з 21 вересня 2006 року.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/359783
Цитата:
Пенсія позивача неодноразово перераховувалася, зокрема 01 січня 2004 року.

З 23 травня 2006 року позивач продовжив трудову діяльність у КП «ЖЕК-9» міста Молодогвардійська Луганської області, у зв'язку з чим набув страховий стаж після призначення пенсії.

31 травня 2006 року звернувся до Управління Пенсійного фонду України в місті Краснодоні Луганської області із заявою про перерахунок пенсії згідно частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

За заявою позивача зроблено перерахунок пенсії без урахування страхового стажу після призначення пенсії.

Відмовляючи в задоволенні позову суд першої інстанції застосував статтю 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в редакції, що була прийнята після виникнення спірних правовідносин, згідно з якою перерахунок пенсії передбачено особам, які після призначення пенсії або останнього перерахунку відпрацювали не менш ніж 24 місяці страхового стажу, які були відсутні у позивача.

Частиною 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», який набув чинності з 01 січня 2004 року, в редакції, яка була чинною на час звернення ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в місті Краснодоні Луганської області, було встановлено, що у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.


Оскільки законодавство, що підлягає застосуванню до спірних правовідносин, не містить обмежень щодо реалізації права на перший перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії, а обмежує в часі лише при кожних наступних перерахунках, то апеляційний суд прийшов до обґрунтованого висновку про те, що відмова у перерахунку пенсії із включенням вказаного позивачем періоду є незаконною.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/2715878


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07-06-2011, 11:28 
Не в сети
посетитель

Зарегистрирован: 07-06-2011, 11:17
Сообщения: 36
Доброго дня!
Також виникло питання про перерахунок пенсії при додатковому стажі 1-2 міс.
Батько на пенсії по вислузі років з 1996 року.
Якщо він тепер відпрацює 1-2 міс. чи можна буде просити перерахунку пенсії з врахуванням не лише додаткового стажу для коефіцієнту стажу, а й середньої зарплати за 2010 рік.
Чи це можливо тільки для тих хто відпрацював не менше 24 місяців?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07-06-2011, 12:29 
Не в сети
участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01-12-2006, 18:49
Сообщения: 347
Откуда: Kharkov
Baz писал(а):
Чи це можливо тільки для тих хто відпрацював не менше 24 місяців?
Це можливе лише для тих, хто готовий боротися по великому.
(В 2006-м курирував три десятка справ у Славутичу, виграно дві справи.)



Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07-06-2011, 12:30 
Не в сети
эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-10-2006, 07:27
Сообщения: 3334
Откуда: Україна, Чернігів
http://pension.biz.ua/viewtopic.php?p=25556#25556


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07-06-2011, 14:40 
Не в сети
посетитель

Зарегистрирован: 07-06-2011, 11:17
Сообщения: 36
~Jhellico писал(а):


Дякую за швидку відповідь!
Просто по новій редакції пенсійна реформа має бути введена з 1 вересня 2011 року. А вона передбачає, що при переході з одного виду пенсії на інший буде враховано середню зп по Україні на дату першого призначення пенсії і такий перехід нічого не дасть (як я і писав у тій темі).
А батькові на 01 вересня ще загальний пенсійний вік не настане.

Ось тому, як інший варіант я розглядаю варіант перерахунку з додаванням стажу 1-2 міс. Але такий перерахунок теж нічого не дасть, якщо не буде враховано середню зарплату за 2010, або хай навіть за 2007 рік.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB