Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Відмова в призначені пільгової пенсії

Відмова в призначені пільгової пенсії

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Voloslt прохожий

Сообщения: 1
Мені ліквідатору другої категорії аварії на ЧАЕС дали відмову в призначені пенсії богунський Пенсійний фонд м. Житомир, мотивуючи це тим що не наданий первинний документ. На момент аварії я працював водієм в жит. АТП 2193. Згідно наказу з 24.05.86 по 31.05.86 я збірною колоною був відправлений на ліквідацію аварії на ЧАЕС до Іванківського ДРСУ. До Пенсійного фонду я подав такі документи:
-Подсвідчення ліквідатора на ЧАЕС 2 кат.
-Накази про відправлення в район аварії.
-Довідку про зарплату в подвійному розмірі.
-Довідку з автоколони (яка знаходилась в архіві "Союз Чорнобиль" в якіх селах я працював (Припять,Копачи,Лелев,Толстый лес,Лубянка )
-Форма 122
Підскажіть які ще можна надати первинні документи ? І який вихід з даних обставин?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Voloslt писал(а):
Мені ліквідатору другої категорії аварії на ЧАЕС дали відмову в призначені пенсії богунський Пенсійний фонд м. Житомир, мотивуючи це тим що не наданий первинний документ. На момент аварії я працював водієм в жит. АТП 2193. Згідно наказу з 24.05.86 по 31.05.86 я збірною колоною був відправлений на ліквідацію аварії на ЧАЕС до Іванківського ДРСУ. До Пенсійного фонду я подав такі документи:
-Подсвідчення ліквідатора на ЧАЕС 2 кат.
....
-Форма 122
Підскажіть які ще можна надати первинні документи ? І який вихід з даних обставин?

Посвiдчення та Форми 122-достатньо:
ПОРЯДОК подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ, ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ, ПОНОВЛЕННЯ ВИПЛАТИ РАНІШЕ ПРИЗНАЧЕНОЇ ПЕНСІЇ, ПЕРЕВЕДЕННЯ З ОДНОГО ВИДУ ПЕНСІЇ НА ІНШИЙ писал(а):


ґ) документи, які засвідчують особливий статус особи:

посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та довідка про період (періоди) участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за формою, затвердженою постановою Державного Комітету СРСР по праці та соціальних питаннях від 09.03.88 N 122

Письмову вiдмову оскаржуйте:
- в Обласному УПФУ
- в судi


Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців