Список форумов Загальна категорія Що робити, коли на нас наступають? Правомочность ссылок на ранее действовавшие законы

Правомочность ссылок на ранее действовавшие законы

Боротьба за свої конституційні права.
Макар Аватара пользователя
участник

Сообщения: 189
Откуда: Днепропетровск
А вот и мнение Заступника начальника Управління Т.Матюх (Міністерство праці та соціальної політики):
Обчислення пенсій проводиться із заробітку (доходу) за періоди роботи, які зараховуються до трудового стажу.
Враховуючи зазначене, в заробіток при перерахунку та призначенні пенсій з 1 січня 2004 року включається районний коефіцієнт.
Відповідно до пункту 2 статті 41 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” при обчисленні пенсії за період роботи до 1 січня 1992 року враховується фактична заробітна плата, обчислена із застосуванням районного коефіцієнту, але не більше 5,6 розмірів середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум.
http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publi ... t_id=34955
Если память Вам стала изменять, это не страшно, главное, чтобы она не ушла к другому.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Макар писал(а):
А вот и мнение Заступника начальника Управління Т.Матюх (Міністерство праці та соціальної політики):
Обчислення пенсій проводиться із заробітку (доходу) за періоди роботи, які зараховуються до трудового стажу.
Враховуючи зазначене, в заробіток при перерахунку та призначенні пенсій з 1 січня 2004 року включається районний коефіцієнт.
Відповідно до пункту 2 статті 41 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” при обчисленні пенсії за період роботи до 1 січня 1992 року враховується фактична заробітна плата, обчислена із застосуванням районного коефіцієнту, але не більше 5,6 розмірів середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум.
http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publi ... t_id=34955

Никакой Матюх и Прокурор ...им не указ:
В региональном отделении пенсионного фонда отказываются выполнить это предписание, мотивируя тем, что они при перерасчете пенсии руководствуются не Законом Украины, а директивными документами КМУ, который является их вышестоящим органом.
x004

Пред.

Вернуться в Що робити, коли на нас наступають?

|