Добавка к пенсии за награду "За отвагу"

Пенсії за вислугою років , по спискам №1 і №2, и т.і.

Добавка к пенсии за награду "За отвагу"

Сообщение Svetlana » 06-12-2009, 02:21

Добрый день!
Моего отца наградили в военные годы орденом "За отвагу".
Имею ли я право на добавку к моей пенсии за награду отца?
Подскажите, пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!
C уважением, Светлана
Svetlana
прохожий
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 06-12-2009, 02:16

Re: Добавка к пенсии за награду "За отвагу"

Сообщение Likvidator » 06-12-2009, 23:04

Svetlana писал(а):Добрый день!
Моего отца наградили в военные годы орденом "За отвагу".
Имею ли я право на добавку к моей пенсии за награду отца?
Подскажите, пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!

Согласно статье 6 ЗУ "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною"- 70% надбавки до пенсії
померлого годувальника або надбавки до пенсії, що могла бути йому
встановлена.
Стаття 1. Пенсії за особливі заслуги перед Україною (далі -
пенсії за особливі заслуги) встановлюються громадянам України:
2) ветеранам війни, нагородженим за бойові дії орденом,
медаллю "За відвагу" або медаллю Ушакова, незалежно від часу
нагородження;
Стаття 4. Пенсії за особливі заслуги встановлюються
громадянам, зазначеним у статті 1 цього Закону, які мають право на
пенсію за віком, по інвалідності, у разі втрати годувальника та
за вислугу років відповідно до закону.
Стаття 5. Пенсія за особливі заслуги встановлюється як
надбавка до розміру пенсії, на яку має право особа згідно із
законом, у таких розмірах прожиткового мінімуму, визначеного для
осіб, які втратили працездатність:
від 25 до 35 відсотків - особам, зазначеним у пунктах 2-5
статті 1 цього Закону;
Стаття 6. У разі смерті особи, яка мала право на пенсію за
особливі заслуги відповідно до статті 1 цього Закону,
непрацездатні члени сім'ї померлого, зазначені в статті 36 Закону
України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"
( 1058-15 ), мають право на встановлення надбавки до пенсії у
таких розмірах: за наявності одного непрацездатного члена сім'ї -
70 відсотків, двох і більше - 90 відсотків надбавки до пенсії
померлого годувальника або надбавки до пенсії, що могла бути йому
встановлена. ( Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно
із Законом N 3108-IV ( 3108-15 ) від 17.11.2005 )

Если Вы:
2) діти (у тому числі діти, які народилися до спливу 10
місяців з дня смерті годувальника) померлого годувальника, які не
досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали інвалідами
до досягнення 18 років.

Діти, які навчаються за денною формою навчання у
загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої
освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, -
до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж
до досягнення ними 23 років, та діти-сироти - до досягнення ними
23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні; { Абзац другий
пункту 2 частини другої статті 36 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 1543-VI ( 1543-17 ) від 23.06.2009 }
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44


Вернуться в Різні пенсії та пільги

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |